Українська мова, вопрос опубликован 14.03.2019 07:20 maratbekalisher

Cкладіть речення за схемами. обставина присудок підмет обставина підмет присудок обставина означення додаток

Ответы
Ответ добавил: Гость

піднявся, встав, звівся, підні

Ответ добавил: Гость

                                                              війна 

 

    війна(1941 - 1945рр.) - дуже важливий період в нашій історії. він і є одним із найтрагічніших. війна завдала великих втрат україні та її народу. на очах у багатьох дітей змінювалися одна за одною жахливі картини. фашистські загарбники винищували все на своєму шляху: спалювали цілі селища та їхніх жителів, не жаліючи нікого; розстрілювали невинних селян. невдовзі відтоді, коли вороги оголосили війну, наші рідні землі встигли перетворитися на руїни, на жахливе поле бою. 

    багатьох людей поневолили фашисти та насильно змусили працювати на їхнє благо, прямо з будинків забирали молодь. та наші люди не втрачали віри у вільну україну, вони підтримували в собі патріотичний дух і не давали падати підпорам, які тримали їх на ногах. навіть на чужині українці боролися з ворогами, стараючись якомога більше причинити їм шкоди. 

    у бій прямували всі: чоловіки, жінки і навіть діти. війна не шкодувала нікого, для неї всі люди були на одному рівні. забувши про свої інтереси, жертвуючи власним життям заради батьківщини українські військові наполегливо прямували в бій. і врешті решт наша сила перемогла ворожі німецькі загони. відстоюючи свої інтереси, ми відстояли інтереси і честь нашої україни. саме тим сміливцям, котрі йшли в бій ми завдячуємо свободою. саме їх ми можемо гордо називати героями нашої вітчизни. ми завжди маємо пам'ятати про наших рятівників!

   

Ответ добавил: Гость

добре попрацював я сьогодни!

а второе не знаю как

Ответ добавил: Гость

попливли тумани ранком

Больше вопросов по Українськой мове