Українська література, вопрос опубликован 16.03.2019 19:50 егор1495

Чим на вашу думку пояснити зневажливе ставлення платона и савки до солдат, яки видступали? з твору о. довженка "нич перед боем"​

Ответы
Ответ добавил: Гость

менi особисто дуже сподобався момент коли вiтька заспiвав бабi вiхрi cеренаду. цей момент такий незвичний, напружений i веселий.

Ответ добавил: Гость

пересторога - попередження, заборона

непогасна - невгасима, немеркнуча

Ответ добавил: Гость

експозиція: знайомство з женею, який, повертаючись зі школи, побачив натовп, що брав участь у зйомці фільму. зав’язка: зустріч жені і альтова, їх розмова про можливості хлопця знятися в кінофільмі «олень август». кульмінація: розчарування жені, оскільки альтов не виявив у нього акторського таланту. розв’язка: сподівання хлопця, що він поставить таке кіно, що всі ахнуть від здивування.

Ответ добавил: Гость
«гримить» - це вірш вірш і. франка, що належить до циклу «веснянки». вірш був написаний на початку 1880х років. на зміст твору значно вплинули переконання і.франка у 80-х роках.  твір складається з двох частин по п'ять строк у кожній, а слово "гримить" формує шосту строку. основний композиційний прийом, що вживає франко   — паралелізм: він зіставляє грозу - природне явище і явища соціальні.  серед художніх прицомів, вжитих франком у вірші — алітерація, а також дві протилежні стилистичні прийоми - епіфора та анафора. епіфора - це повторення однакових виразів, слів чи сполучень звуків у кінці строф або рядків з метою посилення музичності і виразності вірша, а анафора - це повторення слова або групи слів на початку строф чи фраз. у вірші автор передчуває весняного пробудження природи, а також революційне оновлення світу. поезія проникнута також вірою у прекрасне майбутнє народів усього світу. основна думка вірша — це заклик до боротьби.
Больше вопросов по Українськой літературе