Литература, вопрос опубликован 16.03.2019 18:50 шими14

Художественные особенности пьесы-сказки/ подготовить материал к сочинению 12 месяцев

Ответы
Ответ добавил: Гость

о 12 месяцев в году. тоесть сентябрь,октябрь и т.д.

и одна девочка хочет что бы наступил апрель расцвели подснежники и всё она собирается идти в

тебе проще поискать в интернете

Ответ добавил: Гость

народився на хуторі[2] в'юнище (нині в межах смт сосниця, чернігівська область, україна, за тодішнім адмінподілом — чернігівська губернія, російська імперія) у багатодітній селянській сім'ї. у різних джерелах називають різні дати народження о. довженка: 10, 11 або 12 вересня. згідно з актовим записом у метричній книзі соборно-троїцької церкви містечка сосниця, він народився 29 серпня 1894 року за «старим стилем» — тобто 10 вересня за новим[3].

батько й мати були неписьменні. батько, петро семенович довженко, належав до козацького стану.

сім'я жила незаможно: землі було немало, проте вона була неродюча, натомість дітей було 14, тому батько «наймався в підводчики та смолярував». діти в сім'ї рано помирали, майже всі не досягнувши працездатного віку, тому в згадках про дитинство в уяві олександра довженка завжди поставали «плач і похорон». він любив матір, про яку писав: «народжена для пісень, вона проплакала усе життя, проводжаючи назавжди».

вирішальним для характеру творчості майбутнього режисера почуттям стала любов до природи, яка визріла ще в дитинстві: мальовнича десна, «казкова сіножать» на ній назавжди залишилися для довженка найкрасивішим місцем на всій землі.

вчився в сосницькій початковій, а потім у вищій початковій школі. навчання хлопчикові давалося легко — він був відмінником, хоча потім вважав, що це «вчителі самі щось зовсім не розуміють і тому їм здається, що я відмінник…». загалом, довженко зростав мрійливим, схильним до споглядальності: життя (тоді йому здавалось) йшло у двох вимірах — реальному і уявному. пристрасті до чогось одного він не мав, натомість хотів вирізнятися, йому здавалося, що він може все, але «загалом мрії у виборі майбутньої професії літали у сфері архітектури, живопису, мореплавства далекого плавання, розведення риб і учителюванн

Ответ добавил: Гость

давайте дети учиться.

дитя, когда учиться станешь ты,  то знание средь полной темноты  светлее ламп осветит путь тебе,  и станут явью все твои мечты.  давайте же, дети, учиться начнем  и знания светлые нити навек  в свою память вплетем!

Ответ добавил: Гость

лев николаевич толстой , был по натуре хорошим, добрым человеком с большой душой.он воспитывался без матери,но всё равно вырос хорошим человеком.за свою жизнь   он создал 3   автобиографических произведений детство , отрочество и юность. он любил, природу, детей, построил несколько школ в своём родном селе обучал детей грамоте. 

Больше вопросов по литературе
Предмет
Литература, опубликовано 24.03.2019 07:50