Українська література, вопрос опубликован 03.03.2019 20:40 lizayka2001

Хто єавтором зашифрованого твору можна діщнатись склавши прізвище ​

Ответы
Ответ добавил: Гость

я дуже полюбляю наукові романи. і мені подобається роман ж. верна" 15-річний капітан". в цьому романі автор ніби наштовхує на те , що потрібно вчитися щоб досягти своєї мети. що не тільки працею  можна досягти а ще, ще й знанням.

Ответ добавил: Гость

характеристика: «найбільшою мрією стало самому що-то посіяти і щоб воно зійшло. хлопчик і робив це, наслідуючи маму».«закутаний в хустку, кінці якого пущено під пахви, з закачаними довгими рукавами і підлогами, в личаках, намотаних до колін, був схожий на дівчину, а ще більше на якесь прояв, ніби він і не чоловічої статі. очі швидкі. руки спритні».«малий? нехай він і без штанів, але більше знає іншого старого, більше, ніж я! ».«але і ніхто не міг зрівнятися з ним, граючи в гилку».«ніколи не мав вільної хвилини: гнали на панщину, і він йшов, як не з косою, то з ціпом,- косив, молотив. восени садив дерева. викопував в лісі дубки, кленочки, яворкі і тикав їх, де було місце: навколо будинку, край вулиці, біля криниці. взимку возився з гноєм, розносив його на город і на полі. коли втомлений, розтирав снігом руки та обличчя - вони горіли як жар. ще й не пахло нирками, готував живці, ховаючи їх у погребі. а з теплом ощипывал дички. хто просив, нікому не відмовляв».«викопані і пересаджені їм деревця не сохли. його приймалися, так як він не щеплял на вербі груші».«і все село сверялось за нього. люди пам'ятали, як він посіяв рано - і вродило, як посіяв пізніше - і теж вродило. а коли викликав хмари і накликав дощ, ніхто не коливався: він не що-небудь - мудрець, ». «не було такої роботи, яку не подужав б або якої цурався б. на його дворі не залежувався не те що гній, а і синячка. зі свого поля він позбирав і повиносив камінчики.. наковував жерна, виправляв шкіри, шив кожухи. корова не могла отелитися, звали і корові. лікував коней, які хромали. готував зілля від різних хвороб. а дітям робив свистки і сопілки. одного тільки цурався - не вступав до корчми, відмовляючись від могорыча: “мені так весело”».

Ответ добавил: Гость

бо його тато був ковалем. він робив підкови для конів, іван тому всьому вчився також. а потім, вже на ногах конів, підкови стукали по каменю. тому й так назвали)

Ответ добавил: Гость
Чтобы не забыть человеческий язык,а потом еще стал разговаривать с мячом
Больше вопросов по Українськой літературе