Українська мова, вопрос опубликован 07.03.2019 19:22 bobruisk53

Українська мова, 5 клас н. бондаренко, а. ярмолюк 177 прочитайте речення. чи правильно вжито сполучники і слова, які з’єднують ці речення ? як це впливає на зміст ? запишіть відредаговані речення. перші авто були звичайними
кінними візками із двигунами, а їх називали безкінними екі. перші автомобілі не завжди радо зустрічали, і вони часто лякали коней і здіймали куряву. спочатку автомобілі були розвагою заможних громадян. і генрі форд
побудував дешевий автомобіль для широких мас. гоночні автомобілі – це швидкісні машини , коди вони дуже відрізняються від звичайних.

Ответы
Ответ добавил: Гость

життя і творчість катерини білокур є складовою частиною мистецтва україни. художня спадщина відомої народної майстрині вирізняється самобутністю і неповторністю. вона вражає своєю органічністю поєднання професійного і народного. рідкісний талант катерини білокур проявився у декоративному розписі. унікальне за своїми художніми якостями відтворення форм живої природи становить гордість національної культури україни і прикрашає зали багатьох музеїв світу.

Ответ добавил: Гость

вчитися - перший обов'язок сучасного школяра. а як вчитися, то це справа самого учня. декотрі вчатся погано і звісно отримують погані відмітки. декотрих навіть сварять за погані оцінки. інші вчаться відмінно і отримують нагороду за старання. я вчуся на достатній рівень, мені вичстачає цього. звісно, завжди я мріяла стати відміннецею, але роки йшли, навантаження  збільшувалися, і мрія тихенько згасала. зараз  я вважаю, що навчання потрібне саме мені, а не батькам та вчителям ,адже вчуся я для себе, щоб потім йти по життю освідченою людиною. на мою думку потрібно гарно вчитися не тільки для того щоб досягти успіхів у навчанні, а ще й для того щоб досягти успіхів у житті . адже ніякий директор не захоче брати на роботу неосвідчену людину. тому вчитися потрібно і потрібно вчитися гарно. і це не тільки моя думка.

Ответ добавил: Гость

перші авто були звичайними кінними візками із двигунами, і їх називали безкінними екі. перші автомобілі не завжди радо зустрічали, тому що вони часто лякали коней і здіймали куряву. спочатку автомобілі були розвагою заможних громадян. а генрі форд побудував дешевий автомобіль для широких мас. гоночні автомобілі – це швидкісні машини , і вони дуже відрізняються від звичайних.

Больше вопросов по Українськой мове