Українська мова, вопрос опубликован 07.03.2019 19:22 bobruisk53

Українська мова, 5 клас н. бондаренко, а. ярмолюк 177 прочитайте речення. чи правильно вжито сполучники і слова, які з’єднують ці речення ? як це впливає на зміст ? запишіть відредаговані речення. перші авто були звичайними
кінними візками із двигунами, а їх називали безкінними екі. перші автомобілі не завжди радо зустрічали, і вони часто лякали коней і здіймали куряву. спочатку автомобілі були розвагою заможних громадян. і генрі форд
побудував дешевий автомобіль для широких мас. гоночні автомобілі – це швидкісні машини , коди вони дуже відрізняються від звичайних.

Ответы
Ответ добавил: Гость

коле - дієслово, колоти, недоконаний вид, теперішній час, 3-тя особа однини, і дієвідміна

Ответ добавил: Гость
Було тихо й жарко. птахи летять вдень, а вночі відпочивають. загадки: вдень у небі гуляє, ввечері на землю сідає.(сонце) влітку наїдається, взимку відсипається. (ведмідь) навесні тебе радую, влітку прохолоджую, восени годую, а взимку грію.(дерево)
Ответ добавил: Гость

перші авто були звичайними кінними візками із двигунами, і їх називали безкінними екі. перші автомобілі не завжди радо зустрічали, тому що вони часто лякали коней і здіймали куряву. спочатку автомобілі були розвагою заможних громадян. а генрі форд побудував дешевий автомобіль для широких мас. гоночні автомобілі – це швидкісні машини , і вони дуже відрізняються від звичайних.

Больше вопросов по Українськой мове