Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 21:52 Lida205

Іть будь-ласка скласти діалог телефонну розмову обговоривши чи модно зараз бути культурним використовуючи вставні слова

Ответы
Ответ добавил: Гость

одного разу ми з батьками вирішили піти в ліс за грибами. це був дуже прекрасний осінній ліс, ми там збирали гриби до самого вечора. ще ми по збирали чу-чуть жолудів. коли ми вийшли з лісу у нас були повні кошики грибів. про такому гарному поході в ліс ми потім довго говорили, ми його не коли не забудемо.

Ответ добавил: Гость

сонце виявилося сьогодні ясне.вчора найясніше.позавчора якнайясніше.а позапоза вчора щонайясніше!

Ответ добавил: Гость

  я мрію побувати в цирку,бо там дуже цікаво. я хочу побачити клоунів,та різних звірів. мені дуже подобаються акробати.коли вони виступають,глядачі тамують подих.а клоунів полюбляють менші діти.

  у цирку відбуваються видовища,які демонструють силу і відвагу циркових артистів.я дивився(лася) виступ акробатів,гімнастів,жонглерів,вершників,а також виступ тваринок.мені виступи маленьких диких тваринок: єнотів,лемурів,дикобразів,мавпочок.я мрію ще відвідати цирк

Ответ добавил: Гость

смі спробую.

 

я- ідеальна людина. ні, я зовсім не безгрішний, чи найгеніальніший. зовсім, ні! але в мене попереду ще багато років, і значить, я можу розвинутися до небувалих висот, якщо буду старанним   та люблячим. я багато чого не знаю і зможу навчитися будь-чому, бо в мене нема стереотипів. в мене ще не сформувався характер, а значить, я можу змінитися накраще. в своєму перехідному віці у всьому сумніваюся і відкритий до незвичного, незаплямованого. знаю помилки попередніх поколінь та батьків, тому можу їх не повторити.

я-ідеальний учень життя. а це значить, що я-ідеальна людина.

Больше вопросов по Українськой мове