Українська мова, вопрос опубликован 20.04.2020 08:33 sofia308

Треба зробити морфологічний розбір слів: вмивається, невмирущу

Ответы
Ответ добавил: Гость

одного разу я йшла вулицею. була гарна погода, яскраво світило сонечко. але раптом небо насупилось, й нього найшла чорна хмара. дощ рясно сіявся на вулицях нашого міста. я не взяла із собою паросольку, тому мені довелося йти просто під дощем. але він був теплим, і це було навіть весело. раптом дощ закінчився й усміхнулось сонечко, зігріваючи своїм ласкавим промінням усе навкруги. 

Ответ добавил: Гость

піднявся,встав

Ответ добавил: Гость

    осьнастала весна.івасик з оленкою вирі бабусі на горді.рано вранці позбирали граблями городне сміття, повиривали суху траву. усе сміття вони спалили. 

      на слідуючий ранок вони вскопали усі грядки, та повисаджували садженці різних овочив.

      бабуся була дуже вдячна дітям, та запросила їх на чай з варенням.

Ответ добавил: Гость

настала довгоочікувана зима. діти вийшли на прогулянку. світланка узяла санчата,сашко - ковзани, дмитрик прихопив лижі. всі раділи гарній погоді. у нашому дворі багато дітлахів.ми довго каталися з гірки на санчатах та лижах. а потім хтось запропонував зробити  ковзанку. дорослі хлопчики принесли декілька ведер води і залили  невеликий майданчик. через годину  всі були на ковзанці.у кого  були  вдома ковзани, винесли їх . сашко, оленка та олесь ковзались дуже добре, бо давно вміли. вони наковзались і потім пропонували усім охочим свої козани. а тих, хто стояв на льоду вперше, з радістю навчали.  ми дуже товариські, любимо грати разом і взимку і влітку!   приходьте до нас, розважимо й вас!  

Больше вопросов по Українськой мове