История, вопрос опубликован 20.02.2021 22:25 Denhuk

Твір-роздум на тему Дякую Богу за таланти і свої здібності​

Ответы
Ответ добавил: Гость

индустриализация - это переход от аграрного общества к индустриальному, от ручного труда - к машинному, от сельской жизни к городской. индустриализация сопровождается урбанизацией (миграцией населения из села в город) и коренной перестройкой общества.

в россии было две индустриализации. первая, не вполне удачная царская индустриализация осуществлялась на средства иностранных инвесторов и была довольно поверхностной; она имела место с конца xix по начало xx века. вторая индустриализация была коммунистической и прошла в 1930-е годы xx века; она была глубокой, эффективной, но сопровождалась жесткими и негуманными мерами, такими, как коллективизация и репрессии.

Ответ добавил: Гость

1.рюрик (862 - 879) – первый великий князь, одна из легендарных фигур в средневековой европейской , основатель государства. согласно летописям, призванный от варягов славянами, кривичами, чудью и весью в 862 году рюрик занял сначала ладогу, а затем перебрался в новгород. правил в новгороде по договору, заключённому с местной знатью, утвердившей за собой право на сбор доходов. основатель династии рюриковичей правившей россией до 1598 г.

2. в 1243 году батый создал на захваченных землях огромное государство — золотую орду, чьи владения простирались от иртыша до дуная. своей столицей завоеватель сделал город сарай-бату в низовьях волги, близ современного города астрахани

3.1703 год, санкт-питербух, он же санкт-петербург, он же петроград, он же ленинград, он же опять-таки санкт-петербург. проще говоря, питер. строительство началось на заячьем острове в устье невы с закладки первого здания города - петропавловской крепости.

4.прости на последний не смогла ответить

Ответ добавил: Гость
Моя улюблена притча – це притча про таланти. Вперше я почула її в молодших класах, на заняттях із християнської етики. Спочатку я не розуміла, що ж таке ці таланти… Вчителька, яка розбирала із нами цю притчу, пояснила, таланти – це вміння, якими Бог наділяє кожного без винятку. Головне завдання людини віднайти усі ці вміння, цей Божий дарунок й якнайбільше його розвинути у собі.

Найголовніше завдання людини – це цінувати те, що вона робить й отримувати від цього задоволення. Таким чином наше «я просто водій (медсестра, кухар – необхідне вставити) перетвориться на щось інше. Воно перетвориться на розуміння того, що твоє знання чи вміння комусь потрібні. Ми всі не «просто». Але ж як зрозуміти у чому ж твій талант? Все дуже просто: потрібно розпочати з того місця, де ти стоїш. Оцінити масштаби того, що ти робиш й для кого ти це робиш. Задати собі питання: «Яку користь приносить те, що я роблю вдома, на роботі тощо». Може саме у цьому твій талант?

Колись я почул(-а) чудову фразу, що головний талант, який Бог подарував кожному – створивши людину на свій образ та подобу – це здатність до креативності. Креатив – це вміння творити. Ми всі створюємо довкола себе оточення, удосконалюємо предмети тощо. Це все відголоски Божого таланту усередині нас

«Бог дає таланти всім» – це 50 уроків, щоб знайти себе й справу всього свого життя. Свій істинний й непідробний талант. Згадуючи притчу про таланти уже після прочитання цієї книги, я зрозуміла, що все наше життя – це простір для примноження талантів. Важливо не просто, не закопувати талант, але віднайти б якомога ширше втілити цей талант. А книга Регіни Бретт – це не інструкція як цього досягнути, а радше дорожня карта як написати свою власну історію успіху.
Больше вопросов по истории