Українська література, вопрос опубликован 12.03.2019 19:40 voskresshaya89

Твір , які народні та релігійні свята відзначаються восени і взимку. 5-7 речень

Ответы
Ответ добавил: Гость

катерина є головною героїнею поеми т. г. шевченка. це селянська дівчина, довірлива і щира, здатна по-справжньому покохати людину, котра насправді зовсім не гідна її кохання. так, бувши молодою і вродливою, вона увагу царського офіцера, який, як їй здавалося, покохав її. залишаючи катерину, офіцер обіцяв повернутися і одружитися з нею. і катерина вірила: вона виглядала його майже щодня і не звертала уваги на плітки сусідів, від яких тепер змушена була критися. і хоча іноді в катерини і виникали сумніви щодо обіцянок москаля, вона їх відганяла: ну як це її коханий її зрадить?

а коханий тим часом вже й забув її. та й навіщо йому пам'ятати? в нього таких скільки завгодно. тому він зовсім і не збирається повертатись до катерини. тим більше він не думає, що через нього її виженуть з дому, що вона піде шукати його з малою дитиною на руках, ночуватиме попід тинами і проситиме милостиню, і вже зовсім не сподівався, що вона зустріне-таки його.

москаль відрікся від катерини, а вона вважала його своїм єдиним захисником, думала, що він налагодить її з сином життя, сподівалася, кохає її. тому, пізнавши, який він насправді, катерина не витримує жорстокої зради, і, збожеволівши від горя, покінчила життя самогубством.

а куди ця нещасна могла ще подітися, окрім ополонки? до свого села, до сусідів і батьків, які її вигнали, вона повертатися не могла, а тим більше не могла жити з дитиною серед чужих людей, котрі відверталися від неї, дізнавшись, хто вона така. катерина рано чи пізно мала зрозуміти, що вона тепер нікому не потрібна і що їй більше немає місця на цім світі.

Ответ добавил: Гость
«слово про похід ігорів» цитатна характеристика ігоря і всеволода князь ігор святославич  готовий віддати життя за свободу батьківщини:   "сповнившись ратного духу, він навів свої хоробрі полки на землю половецькую за землю руськую". благородний, хоробрий, не боїться смерті: "браття і дружино! лучче ж убитим бути, аніж полоненим бути"  не відділяє себе від своєї дружини: "хочу бо, — сказав [вiн], — списа переломити кiнець поля половецького; з вами, русичi, хочу голову свою положити, або напитися шоломом з дону! " князь всеволод святославич, брат ігоря: хоробрий воїн  "куди тур поскочив, своїм золотим шоломом посвічуючи, там і лежать погані голови половецькії. поскіпані шаблями гартованими шоломи оварськії тобою, яр—туре всеволоде! " любить свого брата: "один брат [у мене], один світ світлий — ти, ігорю! обидва ми святославичі! " 
Ответ добавил: Гость
Улюблене зимове свято моє улюблене зимове свято – це день святого миколая, його святкують 19 грудня. на миколая нічого не роблять, бо це велике свято. кожен рік я чекаю цього свята. на свято батьки кладуть слухняним дітям під подушку подарунки від святого миколая, а неслухняним різочку. діти дуже люблять це свято, вчать молитви, колядки.
Больше вопросов по Українськой літературе