Українська мова, вопрос опубликован 14.03.2019 08:10 10пи

Твір-роздум на тему "як би я був інспектором даі"

Ответы
Ответ добавил: Гость

мурахи-дуже цікаві комахи.на перший погляд вони маленькими.насправді вони дуже сильні і працьовиті.мурашки можуть підняти вантаж в багато разів важчий за їх вагу.також вони відчувають зміну погоди.перед дощем весь рід ховається в мурашнику і закриває всі виходи.їх треба берегти.

Ответ добавил: Гость

скільки разів попереджали нас вчителі не бігати на перервах, бути уважними та ввічливими. навіть урок такий є «основи здоров’я», де 45 хвилин вчитель розповідає правила поведінки та безпеки. але, нажаль, школярі, особливо, учні молодших класів, нехтують цією інформацією.

одного разу діти гралися на шкільному майданчику, а двоє хлопців вирішили вилізти на дерево. дозволу вони, звісно, у вчителя не спитали, тому, що були впевнені, що вчитель таких розваг не дозволить.

хлопчики вилізли на дерево, а коли злазили, один з них не розрахував відстань до землі і впав, при цьому зламавши ногу. вчителька викликала «швідку» і хлопчика відвезли до лікарні, де йому зробили операцію і наклали гіпс. трапилося це на передодні кінця навчального року, і хлопчик провів усі літні канікули дома, замість того, щоб ходити з друзями на річку.

 

я вважаю цей випадок дуже повчальним, тому, що він вчить слухатися порад дорослих і дотримуватися правил безпеки.

 

або таке:

 

як  завжди було сумно повертатись зі школи з червоними листами щоденника, на яких намалювави велику двійку. ідеш, похнюпивши ніс і думаєш, що скажуть батьки. а ще думаєш «чому сьогодні, чому мені? ».і твоє сумління підказує: « бо треба було вчора вчити , а не бігати по двору, та ловити горобців». з цими думками ще більше нахиляєш голову, аж до дороги, та плачеш. і говориш собі: «все, годі, ніяких двійок, адже в майбутньому я хочу стати відомою людиною, а відомі ніколи не отримували двійок».

  з того часу аж  по закінченню школи я дала собі обіцянку ніколи не отримувати двійок.  

Ответ добавил: Гость

якщо б я був інспектором даї, то старанно слідкував би за всіма учасниками руху. вчив би школярів та дорослих виконувати правила переходу проїзджої частини. водіям   не дозволяв порушувати правил. на початку було б багато незадоволених, але потім вони б зрозуміли, що так дороги стали безпечнішими і штрафів на багато менше. я   нізащо не брав би хабарів, бо тоді всі пригоди на моїй ділянці не давали б мені спокою. коли людина знає, що інколи можна порушувати правила, то вона починає це робити часто. 

, я б зміг бути гарним інспектором даї. 

Больше вопросов по Українськой мове