Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 19:50 mashaolean

Твір-роздум на тему: "чи потрібно гарно вчитися,щоб досягти успіхів у житті? "

Ответы
Ответ добавил: Гость

жили - були якось 2 хлопця. вони не були відмінниками, вони були розбишаками. хлопці завжди змагалися , ні одний не хотів поступатися іншому .  сварилися вони переважно через дрібниці.

        якось вони йшли однією вузькою вулицею і зіштовхнулися . ні один із них не хотів поступатися іншому тому , що вони були були дуже вперті і дурні . вони  ледь не  побилися .

          цією ж  вулицею йшла гарна дівчина . але розбишаки навіть не подивились на неї . і тоді дівчина підійшла до кожного  з хлопців  і тихенько сказала : " упертість - ознака дурня ! "

        після цих слів хлопці  люб`язно поступилися  дорогою дівчині .  і почали казати ,щоб кожен з них пройшов першим .

        ось так закінчилась  ця  повчальна історія !

Ответ добавил: Гость
Щедра горобина росте у нас в україні ошатне дерево - горобина. щоосені визрівають на ній червоні ягоди, які стають дуже смачними після перших морозів. про це добре знають пташки. зимою, коли пухкий сніг вкриває землю, пташкам важко знайти їжу. звірям, що не у сплячку, наприклад, білкам, теж нелегко - холодно їм та голодно. тоді й стає в нагоді горобина: її ягідки висять на гілках, неначе запрошують пташок та звірів попоїсти.  пташки та білочки радо пригощаються ягідками. до самісінької весни на дереві горобини працює "їдальня". а коли приходить весна, пташки та звірі віддячують щедрому дереву за добро: пташки захищають горобину від гусіні та інших шкідливих комах, а з ягідок, що заховали білочки, виростають нові деревця. так і вони один одному. і всім добре - і птахам, і звірям, і горобині. 
Ответ добавил: Гость

я , що людина повинна кожну хвилину свого життя чомусь навчатися, ніколи не пізно навчатися, навіть езоп говорив : "не соромся вчитися у зрілому віці: краще навчатися пізно, ніж ніколи."і тому розумна людина завжди досягне успіхів в своєму житті. бо розумна людина завжди найде вихід із ситуації і вчинить правильно.тому навчайтеся негаючи ні

Больше вопросов по Українськой мове