Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:10 Лейла1994

Твір-роздум на тему: "собака - друг людини" чем можете, !

Ответы
Ответ добавил: Гость

я дуже люблю читати книжки. вони для мене є джерелом інформації. читання приносить мені велике задоволення. читаючи книжки, я стаю розумнішим, тому зі мною буде цікавіше спілкуватися. я вважаю, що книга - це скарб. який потрібно берегти.

Ответ добавил: Гость

калиновий кущ.

калина народний символ україни. це символ краси, кохання, щастя. навесні калиновий кущ квітне білим ніхним суцвіттям. літом кущ покритий густим, красивим зеленим листям. осінью листя міняє колір, стає жовтим, червоним, відтінком. з сепрня місяця калиновий кущ прикрашають грони великих червоних плодів.

Ответ добавил: Гость

собака - друг людини.

у нашому світі існують звірі, які людям. одне з них - собака.

собаки були і людиною ще десять тисяч років тому. вони охороняли худобу, полювати на дичину. зрештою, собака стала кращому другом людини. зараз створили спеціальні розплідники для охорони собак та інших тварин. найперша порода собаки - сарлоса. це собака, схрещена з вовком.

люди дбають про собак, рятують їм життя і так далі. але собака теж рятує життя людини і піклується про нього. наприклад собака «поводир». вона є сліпим людям. собака «німецька вівчарка», теж є людям. вона витягує людей з-під уламків. є книга про собаку, яка була найвірнішим другом людини «бім - чорне вухо», також фільм «хатіко». це доводить, що собака дійсно друг людини.

я вважаю, що ми повинні захищати бідних собак. адже подумайте, за всю історію, скільки існує собака, вона не раз рятувала життя людині.

Больше вопросов по Українськой мове