Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:10 Kenny133

Твір - роздум на тему "батька й неньку поважати – кращу долю мати"

Ответы
Ответ добавил: Гость

      кожного року навесні на клумбі у парку вкривається квітами шипшина.ця корисна рослина є ще дуже красивою. і хоча вона має колючки,проте бджоли завжди гудуть  біля її квітки.навесні кущ шипшини стає надзвичайно чарівним,бо з-поміж зеленого листя з'являються рожеві та жовтаві квіточки.вони дуже великі і пахучі,тому шипшину часто саджають у садах того,щоб милуватися квітками. а крім того,восени на кущах шипшини з'являються корисні для здоров'я людини плоди

Ответ добавил: Гость

конечно же радио связь,ей мешает сам

Ответ добавил: Гость

 

батька й неньку поважати – кращу долю мати

батько й мати дитині життя, вони навчають її жити в суспільстві, досягати мети. батьки бажають своїй дитині щастя та здоров’я, прагнуть виховати достойну людину. вони прагнуть передати їй знання та досвід, який здобули самі, та   дитині досягнути успіху в дорослому житті.

але не завжди діти розуміють прагнення своїх батьків. нажаль, деякі діти вважають, що самостійно можуть вирішувати різні проблеми і рідко прислухаються до порад рідних. вони нехтують наставляннями, намагаються робити все по своєму. ці діти не поважають своїх батьків, вони вважають себе більш досвідченими і самостійними. і не рідко така неповага до близьких стає причиною того, що дитині досить важко досягти мети, вона погано вчиться, в неї погіршуються взаємовідносини з дорослими людьми.

я вважаю, що дитина повинна поважати своїх батьків, прислухатися до їх порад,  намагатися робити те, що від неї вимагається. така дитина буде краще навчатися і досягне більших успіхів у житті.

 

Больше вопросов по Українськой мове