Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 20:45 lep111

Твір опис місто моєї мрії

Ответы
Ответ добавил: Гость

а сфотографировать не? так же то непоймёшь. тут надо підкреслені члени, а ты просто речення написал.

Ответ добавил: Гость

україна-велика країна.як і інші держави вона має свої символи. верба і калина - ось наші рідні серцю ознаки україни.ще з давніх-давен калина була важливим атребутом свят.часто гілочками калини прикрашали хати.також додавали її у страви. якщо у дворі росло це тендітне, красиве деревце, було зрозуміло що господарі дбайливі. на весіллях коровай обовязково мав бути прекрашений гронами калини- це пророкувало добробут,багатство у родині. 

Ответ добавил: Гость

я дуже люблю квіти. вирощую їх на підвіконні, на і, у квітнику. складання букетів та композицій - моє улюблене заняття. квіти для букета бажано зрізати вранці. настурцію, чорнобривці, духмяний горошок або незабудки ставлю в низеньку керамічну вазу, яка має вкладиші з дірочками. гладіолуси, лілії, жоржини - у важку високу скляну вазу, щоб букет, випадково, не перекинувся. минулого тижня на мій день народження однокласники подарували мені чудові троянди. поки я принесла їх додому, вони трохи зів'яли. щоб освіжити квіти, я їх повністю занурила в холодну воду. для роз я взяла високу кришталеву вазу з відстояною водою (хлорована вода з крана шкодить рослинам). під водою зірвала з троянд нижні листочки, обрізала стебла і швидко поставила у вазу з водою. щоб квіти були довше свіжими, у воду додала чайну ложечки-цукру. до додала тендітну гілочку аспарагуса - і букет став ще святковий, привабливіше. мої троянди і досі почуваються себе добре!

Ответ добавил: Гость

шановна редакціє! хочу розповісти вам про гарні вчинки школярів - юних захисників природи. нещодавно я стала свідком того як у місцевому парку школярі садили дерева , квіти і підгодовували птахів. мене це зворушило до глибини душі , тому що люди дуже часто приносять шкоду природі.а ці діти навіть у своєму невеликому віці розуміють , як багато дала ім природа і намагаються зберегти іі красу. мені,здається,що ці діти гідні нашоі поваги.

Больше вопросов по Українськой мове