Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 19:40 хомяк1232

Твір на тему: "що означає бути сучасним? "

Ответы
Ответ добавил: Гость

копали цей колодязь чумаки, чиї дороги пролягали в цих сивих степах.тiльки тим iсторiя належить,хто сьогоднi бореться й живе. нехай не знаэ втоми та рука,котра добре зерно в добру землю сiэ.

Ответ добавил: Гость

моє здоров я

я добре загартовую своє здоров я.аяк саме це я вам і розповім.щоранку я чищу свої зуби.також я закаляюсь це є мені бути здоровим.кожного літа я їжджу до моря.дихаю свіжим повітрям.також я роблю обтирання мокрим рушником.ось так я загартовую своє здоров я.

мої зуби

щоб мої зуби були   здорові я дбаю про них. я щишу зуби двічі на день. кілька разів на рік я відвідую стоматолога. також я на день їм лише дві цукерки.їм фрукти та овочі,щоб вони зміцнювали мої зуби .ось так я дбаю про свої зуби.

 

Ответ добавил: Гость

що ж означає «бути сучасним»? я вважаю, справа не в дорогих речах, а в тому, що, маючи все це, ми не втрачали здатності співпереживати іншим людям, бути чесними, вміти дружити, не зраджувати товаришів, домагатися поставленої мети своєї наполегливою працею. людина яка має свої принципи,силу волі,домагається своєї мети,робить усе для людства-є сучасною.

Больше вопросов по Українськой мове