Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:20 пэвэажажаж

Твір на тему: чи потрібно добре вчитися щоб досягти успіхів у житті?

Ответы
Ответ добавил: Гость

я вважаю, що бути відомим -- це великий тягар, який зобов"язує, стримано себе вести, не розмовляти з кожним, піклуватися про свій імідж))

Ответ добавил: Гость
Моя стара лялька. до цих пір я граюся цією іграшкою. коли я була ще маленька, моя бабуся з чорного трикотажу пошила мені ляльку-негритянку. лялька м"якенька та ніжна на дотик, тому що всередині у неї такий матеріал, яким набивають подушки. я назвала її мері. мері - невелика, сантиметрів тридцять у висоту. у неї чудові сині очі, які бабуся вправно вишила, та яскравий червоний ротик. вона привітно усміхається, і ця усмішка помітна здалеку. у мері багато суконь, є спіднички, блузки, кофтинки, джинси і навіть шорти. це все зробили ми з бабусею разом - так вона вчила мене шити. найбільше мені подобається її "весільне вбрання": сніжно-біла суконька з капелюшком, вигадливо прикрашеним різнокольоровими стрічками та бусинами.  я вже ніби виросла з того віку, коли дівчатка граються з ляльками, але полюбляю інколи сісти за швейну машинку та порадувати себе й мері обновкою.
Ответ добавил: Гость

на мою думку потрібно адже кожна людина мріє здобути гарну професію,стати успішною,досягти чогось у житті.а для цього потрібно докласти неабияких зусиль.мудрим є зміст прислів`я: "учись змолоду-пригодиться на старість! ".тому для того ,щоб чогось досягти у житті потрібно вчитись.

Больше вопросов по Українськой мове