Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 19:30 R09liev

Твір на тему людська душа-криниця чистої води об'ем не мение страницы.

Ответы
Ответ добавил: Гость

    мурашки - трудолюбиві комашки.цілими днями вони носять піщинки, листочки і камінці до своїх мурашників. там мурашки укріплюють усим цим свою "фортецю".    мурашки можуть жити не лише на землі, а й на деревах! вони знаходять у корі дерева шпарку й оселяються там.    ось які мурашки. 

Ответ добавил: Гость

1. планетник хотел еще раз встретиться с дедом капушем, потому что капуш стал для него настоящим учителем, наставником, который многому научил его в жизни.4.потому, что планетник хорошо знал, что когда надо высаживать, как надо правильно ухаживать за посевами, он хорошо разбирался в природных явлениях, т.к. его этому научил дед капуш.5.с начала, односельчане считали его добрим волшебником, и просили его, например чтобы пошел дождь в сухую погоду, но потом они стали считать, что планетник замешан в темными силами и стали считать его колдуном.планетник никогда не гордился своими умениями, т.к. понимал, что если бы не капуш, то он бы всего этого не достиг.6.планетник не сопротивлялся решению односельчан, он сам пошел к столбу на котором его должны были сжеч в сопровождении этих людей.он понимал, что нивчем не виновен, и сможет пройти через смерть.7.потому, что нарцисс подарил ему надежду на жизнь и на будующее, которое может сбыться.извини не на все вопросы, т.к. мы его не полностью

Ответ добавил: Гость

ільки в ній таємничого? у кожної людини- свій внутрішній неповторний світ, у який вона вміщує думки й переконання, надії і секрети."ти знаєш, що ти людина? "- запитує василь симоненко у кожного із нас.що ми вміщуємо у значенно цього слова? з одного боку це- біологічна істота, здатна мислити, і водночас-комплекс усіх якостей і почуттів, які повинна мати в собі ця істота, одним словом- душа.

у кожного з нас є своє бачення того. якою має бути справжня людина.для одних вона- взірець порядності і доброти,ідеал других-та. що маєкупу грошей,треті скажуть, що особа, що вміє говорити і думати, пересуватися на двох-це вже людина.а я вважаю, що від тварини нас відрізняє людяність.і в нашому суспільстві існують певні закони моралі й честі.і щоб називатися людиною, мати душу, як криницю чистої води, треба бути добрим, чесним ,справедливим. милосердним, любити ближнього, приходити в потрібну хвилину на .

укрвїнська поетеса ліна костенко назвала душу" єдиною на землі державою".я впевнена, що лише з чистими. як джерельна водя, сумлінням, добротою, щирістю ми зможемо збудувати найміцнішу у світі державу- людську душу!

Больше вопросов по Українськой мове