Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 20:26 cat0708200416

Твір на тему "барви нашого краю" 8 речень. будь-ласка, 30 і!

Ответы
Ответ добавил: Гость

пишно розлігся,мов великий пан - розкішно простягся (розклався).

ловиш гави - не слухаєш.

не байдикувати - не лінуватися,не ледарювати.

швиденько схаменутись - миттєво опам"ятатись.

Ответ добавил: Гость

благовіщення. це свято випадає на 7 квітня.  вважається, що на благовіщення починає пробуджуватись природа.  за народним повір’ям благовіщення - найбільше свято.

вербна неділя.  свято верби, відзначається в останню перед великоднем неділю.  звідси його назва "вербна неділя". в цей день у церкві освячують вербові гілки.

великдень - християнське свято на честь воскресіння ісуса христа,  яке кожного року відзначається у різні числа.  великдень за своєю християнською ідеєю свято загального всепрощення й любові, свято єднання усіх членів роду - живих і мертвих.

Ответ добавил: Гость

у кожного є рідна домівка та край , де ми живемо . у нас це україна , саме ця країна і є мій рідний куточок . вона має мальовничі краєвиди , красиву природу . найбільше мене вражають стрімкі ріки та садочки , де   ростуть зелені трави . часто я виходжу на прогулянку , щоб помилуватися красою
рідного краю . моя батьківщина є дуже барвистою та яскравою , особливо навесні . так приємно глянути , коли біжать стрімкі струмочки та співають пташки . саме тому , я так поважаю і любю рідний край !

Больше вопросов по Українськой мове