Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 20:26 cat0708200416

Твір на тему "барви нашого краю" 8 речень. будь-ласка, 30 і!

Ответы
Ответ добавил: Гость

я розумію цей вислів так: все життя ми чомусь вчимося.якщо ми не будемо вчитись то так ми тільки марнуємо час.кожна хвилинка дорога.час-знання.золота ! не марнуй свою золоту !

Ответ добавил: Гость

гончарі.спочатку не було ніяких слів,бо світ мовчав і поглядав здалекана те, як головний із гончарівліпив якусь планету замість глека.(в такій роботі вічність наче мить).стомився він, приліг перепочити,а час, тим часом, знай собі летить,летить і не збивається з орбіти.а недоліплена планета вже живесвоїм життям хаосним і сумлінним,щодня видумуючи щось новетаке ж хаосне, суєтне й невпинне.але не сплять гончарики маліі крутять круги босими ногами,неначе вісь прадавньої землі,щоб не спинилась десь поміж світами.і ліплять глеки, кринки, тарілки-нехитрий скарб селянського достатку,і наших душ розбитих черепки в купку, нам усім на згадку.

Ответ добавил: Гость

у кожного є рідна домівка та край , де ми живемо . у нас це україна , саме ця країна і є мій рідний куточок . вона має мальовничі краєвиди , красиву природу . найбільше мене вражають стрімкі ріки та садочки , де   ростуть зелені трави . часто я виходжу на прогулянку , щоб помилуватися красою
рідного краю . моя батьківщина є дуже барвистою та яскравою , особливо навесні . так приємно глянути , коли біжать стрімкі струмочки та співають пташки . саме тому , я так поважаю і любю рідний край !

Больше вопросов по Українськой мове