Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:30 DenSLRD

Твір-мініатюра "книга вчить, як на світі жить".

Ответы
Ответ добавил: Гость

друг повинен бути один    і на все життя.другу можно  довірити навіть  те ,що не скажеш батькам. справжній друг — це на все життя.

друг  це близька тобі людина  по духу, з якою приємно проводити час,  готувати уроки. друг завжди   буде поруч у скрутну хвилину . справжні  друзі разом і в скруті, і  в радості. тому така людина — справжній скарб. такий  друг завжди відданий, він ніколи не зрадить, не    скаже: «мені вже не хочеться з тобою дружити».

Ответ добавил: Гость

г)міні-маркет,міксер,менеджер.

Ответ добавил: Гость

український народ ще з давніх-давен називав книгу джерелом знань. я вважаю книгу ще й своїм справжнім другом, бо з нею проводжу свій відпочинок. вона навчає, підказує, є розібратися у складних ситуаціях, вчить розрізняти добро і зло. мій духовний провідник, тобто книга, розраджує мене в стані смутку, розповідає мені про життя інших людей, кличе в захоплюючу подорож, є перетнути тисячі кі хай немає у мого друга ніг та рук, хай він е вміє говорити, та він завжди навчить мене, як жити на світі. я б дуже хотіла, щоб у всіх моїх ровесників також була така гарна помічниця і друг книга.

Больше вопросов по Українськой мове