Українська мова, вопрос опубликован 07.03.2019 19:22 4б1

Спишіть речення, цифри та словами і розкриваючи дужки. поясніть уживання відмінкових форм іменників. 1. у 2050 році численність населення на землі сягне 9,2 млрд (чоловік). 2. людський мозок здатний зберігати від 1 до 7 млн
(мегабайт) інформації. 3. щороку послугами київського фунікулера користується близько 3 млн (киянин) і (гість) міста. 4. "боїнг-767" збирають з 3.1 млн (деталь), зробленних 800 (постачальник) з усього світу.

Ответы
Ответ добавил: Гость

узгодження -такий спосіб підрядного зв'язку слів у словосполученні , при якому залежне слово узгоджується із головним у формі роду ,числа і відмінка .

Ответ добавил: Гость

кожна людина мріє здобути гарну професію, стати успішною, досягти чогось у житті. а для цього треба докласти неабияких зусиль.  для нас, школярів, найголосніше завдання на сьогоднішній день - учитися. нам потрібни міцні знання, щоб потім, завдяки їм отримувати і моральне, і матеріальне задоволення від життя. навчаючись, мі створюємо наше майбутнє. і яким воно буде - успішним чи ні - залежить саме вид нас. мудрим є зміст народного прислів'я: "учись змолоду - пригодиться на старість! " тому для того, щоб досягти чогось у житті, потрібно вчитися

Ответ добавил: Гость

1.у дві тисячі п"ятдесятому році численність населення на землі сягне дев"ять цілих дві десятих мільярда чоловік.2.людський мозок здатний зберігати від одного до семи мільйонів(мегабайт)інформації.3.щороку послугами київського фунікулера користується близько трьох мільйонів киян і гостей міста.4."боїнг сімсот шістдесят сьомий" збирають з трьох цілих однієї десятоїмільйона деталей,зроблених вісьмомастами постачальниками з усього світу.

Больше вопросов по Українськой мове