Українська мова, вопрос опубликован 07.03.2019 19:22 4б1

Спишіть речення, цифри та словами і розкриваючи дужки. поясніть уживання відмінкових форм іменників. 1. у 2050 році численність населення на землі сягне 9,2 млрд (чоловік). 2. людський мозок здатний зберігати від 1 до 7 млн
(мегабайт) інформації. 3. щороку послугами київського фунікулера користується близько 3 млн (киянин) і (гість) міста. 4. "боїнг-767" збирають з 3.1 млн (деталь), зробленних 800 (постачальник) з усього світу.

Ответы
Ответ добавил: Гость

у нас гості.на початку навчального року в нашій школі побували гості.вони були з росії.всі вони були гарні.ми не хотіли щоб вони їхали віднас.прощання було дуже хвилюючим. ми разом співали пісні, дарували один одному сувеніри.

Ответ добавил: Гость

радість - журба

сила - слабкість

спокій - тривога, збудження

холод - спека, тепло

суша - вода, море

сухий - мокрий, вологий

гора - яма, поглиблення

ніч - день

ранок - вечір

південь - північ

Ответ добавил: Гость

1.у дві тисячі п"ятдесятому році численність населення на землі сягне дев"ять цілих дві десятих мільярда чоловік.2.людський мозок здатний зберігати від одного до семи мільйонів(мегабайт)інформації.3.щороку послугами київського фунікулера користується близько трьох мільйонів киян і гостей міста.4."боїнг сімсот шістдесят сьомий" збирають з трьох цілих однієї десятоїмільйона деталей,зроблених вісьмомастами постачальниками з усього світу.

Больше вопросов по Українськой мове