География, вопрос опубликован 03.03.2019 22:41 Masimo1

Сообщение о любом заповеднике европейского юга

Ответы
Ответ добавил: Гость

мне кажется что устье реки аракс, надеюсь

объяснение:

Ответ добавил: Гость

африка расположена практически в центре карты мира. другие материки находятся по разные стороны света от этого материка. расположение других континентов по отношению к частям света:

на юго –западе от евразии;

на севере от антарктиды;

на западе от австралии;

на юго-востоке от северной америки;

на северо-западе от южной америки.

Ответ добавил: Гость

весь час рухаються літосферні плити,відбуваються виверження вулканів(викид лави,формування нового рельєфу),землетруси(зміщення плит,вразі чого утв. нові рівнини або западини)

це короткий доказ(просто добавиш до цього чим ється це і тд і тп)

  на поверхню землі постійно впливають різні сили, що змінюють земну кору, що сприяють формуванню рельєфу. всі ці процеси різні за природою, але їх можна об'єднати в дві групи: зовнішні (або екзогенні) і внутрішні (або ендогенні). зовнішні процеси діють на поверхні землі, а внутрішні - глибинні процеси, джерела яких знаходяться в надрах землі. ззовні впливають на планету сили тяжіння місяця і сонця. сила тяжіння інших космічних тіл дуже мала, однак деякі вчені вважають, що в геологічній історії нашої планети гравітаційні впливу з космосу можуть зрости. багато фахівців до зовнішніх, або екзогенних, силам відносять і земне тяжіння, внаслідок якого трапляються зсуви, обвали в горах, сходять з гір льодовики.  екзогенні (зовнішні) сили руйнують, перетворюють земну кору, переносять пухкі і розчинні продукти руйнування, здійснюваного водою, вітром, льодовиками. одночасно з руйнуванням йде і процес накопичення, або акумуляція продуктів руйнування. руйнівні дії екзогенних процесів часто небажані й навіть небезпечні для населення. до таких небезпечних явищ відносяться, наприклад, селі (грязекаменние потоки). вони можуть зруйнувати мости, , нищити посіви. небезпечні і зсуви, які також призводять до руйнування різних споруд, тим самим шкоди господарству, забираючи людські життя. серед екзогенних процесів необхідно відзначити і вивітрювання, що призводить до вирівнювання рельєфу, а також і роль вітру.  ендогенні (внутрішні) процеси піднімають окремі ділянки земної кори. вони сприяють утворенню великих форм рельєфу - мегаформ і макроформ. головне джерело енергії ендогенних процесів - внутрішня теплота в надрах землі. ці процеси викликають рух магми, вулканічні виверження, землетруси, повільні коливання земної кори. внутрішні сили працюють в надрах землі і сховані від наших очей.  таким чином, розвиток земної кори, формування рельєфу землі є результатом спільної дії внутрішніх (ендогенних) і зовнішніх (екзогенних) сил і процесів. вони виступають як дві протилежні сторони одного процесу. завдяки ендогенних, в основному будують процесам утворюються великі форми рельєфу - рівнини, гірські системи. екзогенні ж процеси переважно руйнують і вирівнюють земну поверхню, але при цьому формують більш дрібні (мікроформи) форми рельєфу - яри, річкові долини, а також накопичують продукти руйнування.

Ответ добавил: Гость

находится он в среднем течении реки ниагара, несущей свои воды из озера эри в озеро онтарио, и состоит из двух потоков общей высотой 51 м. с одной стороны острова, лежащего посередине реки, располагается длинная прямая стена американского водопада, а с другой - изящный полумесяц канадского водопада подкова.

 

река сент-джон

 

?

Больше вопросов по географии