Українська література, вопрос опубликован 03.03.2019 21:50 HummingBird1

Соняшник 3-4 клас! у когоє завдання? зроблю всі відповіді! 100 і

Ответы
Ответ добавил: Гость

відповідь: твір закінчується тим, що дракон убитий, новий князь знайдений, до того ж це саме той, кого молода князівна, але князь не знаходить собі спокою, його мучає совість. він приходить час від часу на могилу дракона, якого похоронили біля пустельника, розмовляє з ними, наче із живими, і одного разу й сам помирає біля їхніх могил.

Ответ добавил: Гость
Літо — безтурботна пора. спиш до обіду, граєш в комп’ютер до того часу, поки не набридне, а потім йдеш гуляти на вулицю. звичайно, були й більш веселі дні, це коли ми ходили в походи, з батьками їздили на море…цього літа я часто ходила в похід зі своїми друзями та братом. добиралися до місць пішки, з дуже важкими рюкзаками. перший похід був виснажливим, бо йти довелося довго. коли ми дійшли до потрібного нам місця, знесилені, впали на м’яку траву. після відпочинку брат з другом пішли за дровами. знайшовши дрова, ми розпалили багаття, засмажили сардельки й запекли картоплю. на природі ми грали в карти, у футбол і бадмінтон. в цей день сонце так сильно припікало, що ми не стрималися та стрибнули в озеро.в кінці липня ми з батьками полетіли на море до туреччини. нам дуже сподобався наш готель:
Ответ добавил: Гость

висновок: глибоко розчарована цією книгою, яка, на мою думку, є чернеткою ненаписаного роману. й обурена ілюстраціями до твору, які зроблені у стилі «молодший і середній шкільний вік», що сприяє потраплянню цієї книги до аудиторії, яка надто юна навіть для такої схематизованої передачі таких почуттів.

Ответ добавил: Гость

зеленіє трава,

цвіркотять горобці,

пух тополь покрива,

тонких гілок кінці.

Больше вопросов по Українськой літературе