Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:30 zuks4936

Скласти розповідь за малюнком: космос, 2 космонавта, і ракета. використовуючи такі дієслова: вирішив, пішов, ходив, стомився, присів, зупинився, ходив, відпочив, повернувся.

Ответы
Ответ добавил: Гость

у іграшковому ящику зустрілися бджілка та віслюк.

бджілка зітхала:

- як же я хочу літати, а не бути затиснутою зі всіх боків!

віслюк не зрозумів:

- як літати? для чого?

- дурненький! ну як же тобі пояснити, що це і є щастя - літати! швидко долати великі відстані

- для цього можно швидко бігти і все, - вперто мотиляв головою віслюк.

- ні, це ж зовсім-зовсім інше! ти дивишся на все зверху, бачиш багато того, що ніколи не помітиш а хочеш спробувати? тоді все й відчуєш сам!

- як? в мене ж немає лі

- а вуха? нащо ж тобі такі великі, якщо не використовуєш ніяк! точно, вони для цього тобі й вигадані! стільки років жив й не знав! добре, що зустрілися! тепер все твої життя зміниться. я навчу тебе лі

і дві іграшки захоплено стали вибиратися з ящика, де було темно, тісно й сумно.

Ответ добавил: Гость

друг повинен бути один    і на все життя.другу можно  довірити навіть  те ,що не скажеш батькам. справжній друг — це на все життя.

друг  це близька тобі людина  по духу, з якою приємно проводити час,  готувати уроки. друг завжди   буде поруч у скрутну хвилину . справжні  друзі разом і в скруті, і  в радості. тому така людина — справжній скарб. такий  друг завжди відданий, він ніколи не зрадить, не    скаже: «мені вже не хочеться з тобою дружити».

Ответ добавил: Гость

одного разу   вырышили вилетыти у космос два космонавта. в них була своя велика ракета. хлопці вже домовились, що вилетять у космос на наступній неділі і що гроші, які вони за це отримають вони поділять на двох.

але у одного з космонавтів на слідуючий день виникла коварна ідея полетіти одному і забрати усю винагороду собі. і він вирішив летіти першим не сказавши про це другові. хлопець пішов до місця де знаходилась ракета. але маючи докори совісті ходив навколо ракети роздумуючи. але після довгої прогулянки навколо ракети космонавт стомився і присів, щоб відпочити. він трохи задрімав.

у сні він побачив, що він полетів у космос один і зустрів там страшного інопланетянина, який хотів з'їсти нежданого гостя. прокинувшись від переляку космонавт не захотів обманювати товарища. він вирішив полетіти у космос так, як було заплановано, бо як кажут гарний товариш - половина дороги.

 

Больше вопросов по Українськой мове