Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:40 gusikss

Скласти невелику звязну розповідь, використовуючи дієслова: вирішив, пішов ходив стомивя, зупинився, присів, відпочив, повернувся.

Ответы
Ответ добавил: Гость

я дуже ретельно піклуюся про своє здоровя .адже,не буде здоровя не буде й щастя .я кожного ранку і кожного вечора чищу зуби .вмиваюся,щоб змити всі мікроби і стати бадьорим на весь день .два рази в тиждень купаюся,щоб освіжити не тільки леце,але й тіло .часто ходжу до стоматолога,щоб не було пошкоджень з зубами .і в поліклініку до різних лікарів на обстеження .здоровя-це скарб бережіть цого!

Ответ добавил: Гость

гласят глагол,концы существительное,весна существительное,идет глагол, молодой прилагательное, весны существительное,гонцы существительное,выслала глагол,вперёд прилагательное,тихих прилагательное,теплых прилагательное,майских прилагательное,дней существительное,румяный прилагательное,светлый прилагательное,хоровод существительное,толпится глагол,весело прилагательное.

Ответ добавил: Гость

якось я вирішив піти у ліс. я довго ходив і дуже стомився. нарешті я побачив пеньок і присів відпочити. раптом я побачив зайчика, а він побачив мене. тваринка злякалася, але не втекла. я посміхнувся до звірка.прудконогий підстрибнув до мене і заглянув у очі. я подав йому хлібчика і він вдячно подивився.

я повернувся додому дуже радісний.

Больше вопросов по Українськой мове