Українська мова, вопрос опубликован 18.03.2019 11:50 anastasiavalen

Скласти казку про двох хвальків-розбишак

Ответы
Ответ добавил: Гость

опинитися просто неба (переведите на это выражение, и я вам скажу наречие – если это очутиться под открытым небом, значит: без жилья, на улице, в переносном значении – без работы, без средств к существованию)  ,намокнути до останьої нитки (полностью) ,кинутися з усіх ніг ( швидко ) ,не мати кінця-краю(нескінченно, безмежно) ,йти як не своїми ногами (неуверенно, пассивно),спати без задніх ніг (недвижимо)  ,жити на широку ногу (багато)

Ответ добавил: Гость

наліво, направо, уверх, униз, вліво, вправо, там,туди, сюди,тому що, навкруги, глибше, зверху, надто, гуртом, уплав, по-нашому, тихо, ясно, тепло, холодно, навмисне, напоказ, наперекір, зопалу, згарячу, здуру, угорі, здалеку, тепер, колись, віддавна, щороку, завжди, учора, двічі, утричі, надзвичайно, понині, одвіку, радісно,сумно, легко, весело,мабуть, можливо, напевно, лячно, байдуже, холодно, сухо.

Ответ добавил: Гость

жили у прекрасному місці під назвою " хепі енд"  два зайчика - братика, які завжди вихвалялись, що вони найкращі і у них все завжди виходить краще ніж у всіх.  і ось одного разу зібрав царь звірів усіх до себе і запропонував, створити для нього незвичний подарунок, і сказав, що хто зробить найкращий буде щедро нагороджений. всі звірятка одразуж прийнялись до роботи, хтось робив картину, хтось  збирав квіти для чарівного букета, і лише зайчики не могли придумати проте вихвалялись, що переможцями станут вони. і зайчата вирішили, що  якщо вони зруйнують всі дарунки своїх ів, то їхній подарунок буде одним і самим найкращим. вони придумали багато різних планів для втілення задуму в реальність. вони зруйнювали всі дари, а самі думаючи, що все одно який подарунок дарувати, принесли в дар морквину. лев дуже розгнівався.а  білочка йому розповіла про все що сталось і він подякував усім звіряткам крім зайців, щоб ті на інший раз розуміли, на чужому нещасті, свого щастя не збудуєш.

Больше вопросов по Українськой мове