Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 21:41 Iincognito228

Скласти діалог на популярну (нині обговорюванну тему 2019)​

Ответы
Ответ добавил: Гость

чи важко бути творчою особистістю ? я вважаю , що так . деяких просто не розуміють оточуючих . деякі не можуть просто " знайти " себе . люди з покон віків займалися малюванням , графіті , скульптурою, музикою і акторською майстерністю. скільки відомих людей  ми знаємо - клод моне , бетховен , бах , ольга куриленко , міла йолович та  ін. всі ці люди неодміно дуже талановиті .  але скільки випробувань життям вони пройшли , пережили . не про сі вони розпові , щось приховують.

      на мій погляд , бути творчою  , відомою людиною  зовсім нелегко , а дуже  важко.

Ответ добавил: Гость

закінчилась осінь.випав пухкий сніг.він вкрив чорну землю пухнастим срібним килимом.які гарні дерева і кущі в сніговому уборі. в  лісі стоїть тиша.тепер можна ходити на лижах, бігати на ковзанах по свинцевому льоду.сіється з неба пухнастий сніг. звірі також не злякались крижаних морозів. білка в дуплі горішки гризе.заєць стрибає, гріється.сердиті морози на озерах мости будують.а рибам під дахом ще тепліше.

Ответ добавил: Гость

закликання весни, трійця, вербна неділя, блоговіщення.

Ответ добавил: Гость

смі спробую.

 

я- ідеальна людина. ні, я зовсім не безгрішний, чи найгеніальніший. зовсім, ні! але в мене попереду ще багато років, і значить, я можу розвинутися до небувалих висот, якщо буду старанним   та люблячим. я багато чого не знаю і зможу навчитися будь-чому, бо в мене нема стереотипів. в мене ще не сформувався характер, а значить, я можу змінитися накраще. в своєму перехідному віці у всьому сумніваюся і відкритий до незвичного, незаплямованого. знаю помилки попередніх поколінь та батьків, тому можу їх не повторити.

я-ідеальний учень життя. а це значить, що я-ідеальна людина.

Больше вопросов по Українськой мове