Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 22:05 Bosik222

Развязать 1лвнр , 1звівзо, 1свпнв, 1цнрв, 1бммн

Ответы
Ответ добавил: Гость

осінній ліс виглядає святковим у своєму вбранні! дерева та кущі одягли у різнобарвні шати: золотисто-жовтий, вишнево-червоний, темно-зелений. серед строкатого листя чітко вирізняються чисто-чорні або сліпучо-білі стовбури. кожне дерево має своє особливе вбрання, свої неповторні відтінки кольорів. все залежить від його породи: ясен це чи береза тощо.у сонячний день осіннє листя буквально світиться в променях! сонце ще гріє, але повітря вже холодне, свіже та чисте. і якось незвично тихо осіннім днем в лісі.тільки чути під ногами: «шур-шур». це опале листя м'яко вкриває до весни висохлу та поруділу траву. або ще один лист відірветься від гілки і майже без звуку опуститься вниз, до інших листочків.

Ответ добавил: Гость

відповідь:

заголовок: люба анна павлівно!

основна частина: ви моя бабуся, та вчитель по українській мові. я вам дуже довіряю, і можу доручити це саме вам. чи не могли б ви знайти для мене тлумачний словник 1980 року, та переглянути умови для прийняття в конкурсі з української мови?

термін виконання: особливо друге, дуже прошу, бо час пливає, і скоро збір участників закінчиться.

заключаюча частина: буду вам дуже вдячним, а також радий будь якій і. чекаю від вас відповіді.

пояснення:

не знаю чому я віришив так розділити це все, але ось. сподіваюсь тобі підійте, і сподіваюсь я написав усе правильно.

Ответ добавил: Гость

скл розп неокл двоскл пош повне

Ответ добавил: Гость

орел-это птица хищник.у этого человека глаз как у орла.индийский океан водный простор.тихий океан обворожительный простор.

Больше вопросов по Українськой мове