Українська мова, вопрос опубликован 12.09.2020 22:03 agent200412

Провідміняти 1477,1000796

Ответы
Ответ добавил: Гость

моя вулиця

у кожної людини є самі пам'ятні, найдорожчі місця в житті. для мене - це мій рідний дім, моя вулиця. коли я була зовсім маленькою, мої батьки одержали квартиру в новому районі на вулиці свою вулицю). я вважаю, що це назва символічна, адже саме дружба між людьми є запорукою найкращих почуттів: дружба перетікає в любов, без дружби немає вірності, з дружби починається людяність.

дванадцять років тому на місці кукурудзяного поля і колгоспних ферм «виріс» молодий житловий масив. білі багатоповерхівки височіли над землею, ніби торкаючись хмар рогачами телеантен, і самі нагадували хмари. я і мої ровесники зростали разом із цим районом, тут нам усе близьке і знайоме.

наша вулиця пряма і широка. влітку тут багато зелені, адже на один бік припала лісосмуга, перетворена на затишну алею. з іншого, сонячного боку, - завжди багато квітів, проте і дерева за дванадцять років вже встигли підрости. край вулиці виходить у поле. з вікон верхніх поверхів відкривається чудовий краєвид - неосяжні зелені поля, які на початку літа золотяться соняшниковою сяйвом. інший край вулиці впирається у широку автомобільну магістраль, за якою починаються приватні забудови. хоча одноповерхові будиночки і претендують на оригінальність архітектури, я люблю багатоповерхівки. особливо приємно дивитися на дев'ятиповерхівки з візерунками біля дахів - це будинки поліпшеного планування. вони виділяються своєю оригінальністю. вулиця дуже довга, а з обох її країв розташувалися «універсами». вони проектувати майже однаково, тому вулиця набуває своєрідне обрамлення.

для обслуговування жителів на території нашого мікрорайону заплановано необхідні громадські та державні заклади. більшою мірою вони розташовуються на перших поверхах багатоповерхових будинків, за винятком хіба що магазинів і кафе. кафе «лотта» стало улюбленим місцем відпочинку молоді. а між будинками у затишних дворах розташувалися дитячі садочки та школи. в і житлових будинків - моя школа.

це триповерхова споруда побудована так, що багато її вікон виходять у внутрішній дворик з клумбою посередині, на якій росте велика ялина. перед центральним входом полум'яніють на клумбах квіти, а березова алея, яка веде до школи, створює затишок, підносить настрій.

я люблю свою вулицю будь-якої пори, але особливо восени. це час, коли все залито золотом, яке перемежовується з багрянцем.

з вікна мого будинку добре простежується увесь мікрорайон, а легкий вітерець ранньої осені сповнює кімнату пахощами зів'ялого листя.

Ответ добавил: Гость

прислівник-самостійна частина мови яка виражає   стан придмета він незмінний.

Ответ добавил: Гость

твір дуже цікавий та повчальний. для себе я теж зробив дуже важливий висновок. треба навчитися прогнозувати наслідки своїх розваг. вони мають бути безпечними, не завдавати шкоди здоров'ю.

Ответ добавил: Гость

погода в жовтні є гарною

погода в жовтні приносить мені хворобу

погода в жовтні приносить мені щастя 

погода в жовтні є дуже вогка

погода в жовтні є яскрава 

Больше вопросов по Українськой мове