Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 20:49 Alishka1112

Провідміняйте подані числівники. 5903; 29-й; 7¼.

Ответы
Ответ добавил: Гость

    осьнастала весна.івасик з оленкою вирі бабусі на горді.рано вранці позбирали граблями городне сміття, повиривали суху траву. усе сміття вони спалили. 

      на слідуючий ранок вони вскопали усі грядки, та повисаджували садженці різних овочив.

      бабуся була дуже вдячна дітям, та запросила їх на чай з варенням.

Ответ добавил: Гость

друг повинен бути один    і на все життя.другу можно  довірити навіть  те ,що не скажеш батькам. справжній друг — це на все життя.

друг  це близька тобі людина  по духу, з якою приємно проводити час,  готувати уроки. друг завжди   буде поруч у скрутну хвилину . справжні  друзі разом і в скруті, і  в радості. тому така людина — справжній скарб. такий  друг завжди відданий, він ніколи не зрадить, не    скаже: «мені вже не хочеться з тобою дружити».

Ответ добавил: Гость

на вулиці прекрасний ранок. легенький морозець, але річка вже покрилась льодом. друзі побігли до села.   там неподалік невеличке, але глибоке озеро. хлопці вирішили покататися. лід твердій але з дирками. коли хлопці дійшли до середини він почав тріскатися.   як тільки вони зробили крок, то вмить провалилися.

хлопці щодуху вибирались, але тільке більше ламали лід.   тут їх побачили дорослі

  а дальше сам) 

 

Ответ добавил: Гость

люди зробили дуже ьагато поганого природі.

всьому світу треба просити пробачення у природи за те що вони будують заводи, фабрики, машини, викопують і ріжуть дерева, з а те що винищують її потроху. народжуються діти які дуже хворі, або шкіра в них як крильця у бабочок, чи алергія на все пібряд.

отже, людині треба вибачитись за все те що вона робить поганого природі!

Больше вопросов по Українськой мове