Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 20:49 Alishka1112

Провідміняйте подані числівники. 5903; 29-й; 7¼.

Ответы
Ответ добавил: Гость

в повединці людини велике значення має те в якій сім'ї він народився,в якому місці ріс.з якої країни походить,бо в ціх місцях він отримав своє виховання,придбав певні звичкі і це навчальне виховання та звички людина пронесе крізь все своє життя незалежне від того де він опиниться далі.

 

Ответ добавил: Гость

безсполучниковим називається речення, в якому складові частини зв’язані в єдине ціле без сполучників і сполучних слів: степ підбігав до кручі і спинився — далі бігти нема куди: внизу, до самого обрію, зеленіло і мінилося море. у безсполучниковому складному реченні між його частинами ставляться такі розділові знаки: кома, крапка з комою, двокрапка, тире.

кома ставиться, якщо складові частин безсполучникового речення виражають послідовність чи одночасність подій: весна ледачого не любить, вона проворного голубить.

крапка з комою ставиться в тому випадку, коли окремі частини безсполучникового речення не мають тісного зв’язку у змісті або якщо в середині частин є свої розділові знаки. ніч прозора, безшумна, тепла; ніби оксамитом огортає людину м’яке степове повітря.

двокрапка ставиться, якщо:

- друга частина складного речення розкриває, пояснює або доповнює зміст першої частини (між частинами речення можна поставити слова а саме, що; і побачив; і почув, що). знаю: з попелу сходять квіти. вірю: з каменю б’є джерело.

- друга частина містить причину того, про що йдеться в першій частині речення (між ними можна вставити сполучник тому що): говори, говори, моя мила: твоя мова — співучий струмок.

тире ставиться між частинами безсполучникового речення, якщо:

- зміст частини складного речення протиставляється або зіставляється, порівнюється (можна підставити а, але, : мало прожити життя — треба життя зрозуміть

- друга частина речення виражає наслідок, несподіваний результат, висновок з того, про що говорилося в першій частині речення: на годину спізнишся — за рік не доженеш.

- у першій частині вказується на умову, за якої відбувається дія в другій частині: защебече соловейко в лузі на калині — заспіває козаченько, ходя по долині.

- відбувається швидка зміна подій: виглянуло сонце — озеро вмить проясніло, радісно посміхнулось до неба.

Ответ добавил: Гость

  моя вулиця одна  з найдовших у нашому мисти.вона бере початок  вид центра киива.обабич вулици росте бузок ,алича,каштани, клени.у вси пори року вулиця мае ошатний вигляд.тут живуть гарни люди ,та високи будинки.моя вулиця мени дуже подобаеться.

Ответ добавил: Гость

собака дивилася на людину спідлоба. зопалу я кинув тарілку в стіну. здавна я не бачив тебе.

Больше вопросов по Українськой мове