Українська мова, вопрос опубликован 10.03.2019 12:27 Matvey2281337

Прикметник вранішнє розібрати як частину мови.терміново.

Ответы
Ответ добавил: Гость

з самого раннього дитинства і до глибокої старовини все життя людини тісно пов’язане з мовою. мова – це засіб спілкування людей один з одним. якщо людина цурається своєї мови,не любить її,  вона  не заслуговує на ім’я людини.   дитина ще не навчилася як слід говорити, а її  слух вже ловить гуркіт бабиних казок, материнської пісеньки. казки й пісеньки – це   теж  мова. усе, що люди роблять у світі здійснюється за мови.  без неї   не можна працювати. мова призначена для того, щоб служити спілкуванню людей. отож любіть і шануйте   рідну мову, вона   наш найдорожчий скарб.

Ответ добавил: Гость

хто швидко їсть, той швидко і працює. ледачий їсть повільно.

гуси полетіли - скоро бути снігу.

хмари рідкі - буде ясно и холодно.

Ответ добавил: Гость

він зустрів суворого та грізного хазяїна, який був дуже сердитий. зайчик перелякався, але не смів здаватися. він сказав "ну давай, що ти мені зробиш? ". сусід пішов до сарая щоб зробити ловушку. заєць не хитрий зразу здогадався його підставу, захватив з собою капусту і втік.

Ответ добавил: Гость

троянда-тендитна квітка яка має тоненький зелене стебло яке вкрито маленькими голочками.є багато-пелюсткова квітка.вона буває червоного,жовтого,білого,рожевого,дуже-дуже рідко чорного кольору.гарно пахне.

Больше вопросов по Українськой мове