Українська література, вопрос опубликован 04.03.2019 04:02 maksim9182

План до твору гімназист і чорна рука

Ответы
Ответ добавил: Гость

якби не було  лісів,  земля  наша  перетворилася б на  голу  пустелю,  тому що  річки  всепересохлі.каби  не було  лісів,  в  повітрі  було б  мало  кисню  і  він врешті-решт  бскінчився,  а  значить,  померли  би всі  тварини  і  люді.каби  не  було  лісів, не  було бдерева  для  меблів,  дров  для  отопленія.не  було б  звірів і птахів,  грибів та ягід.влітку  була  б  страшна спека,  а  взимку  жахливий  мороз.

Ответ добавил: Гость

на наступне літо юрко знову приїхав до бабусі. він цілий рік пам*ятав свій вчинок і для нього було соромно. приїхавши у село ,він одарзу побіг до тосі просити пробачення. вона хоча ще   тримала образу, але вона розповіла що дуже сумувала за ним та пробачила його. а ще вона розповіла новину.

  сім*я дикої качки припливає до берега. тося ходить їх годувати.

- ходімо і ти подивишся як вони виросли. - сказала тося до юрка.

юркові було незручно дивитися для тосі у очі. коли він побачив, які великі та гарні вииросли каченнята , і якби не тося вони б загинули. він подякував ще раз тося та побіг до дому взяти хліб. вони годували їх   та дивилися на них)

Ответ добавил: Гость

напевно, в житті кожної людини рано чи пізно настає такий момент, коли вона відкидає всі свої щоденні турботи й проблеми, відсторонюється від буденної суєти і замислюється над тим, для чого ж, власне, вона прийшла у світ. і, певно, по-справжньому щасливим є той, хто не вагаючись може відповісти на це запитання. однак чи це можливо? хтось мріє про матеріальні блага, хтось прагне визнання, а хтось просто хоче бути коханим і живе заради цього почуття, а проте навряд чи хтось зможе чітко й без на гань визначити сенс свого життя.питання сенсу життя – це одвічне питання, яким людина переймається з давніх-давен. філософи, митці, представники найрізноманітніших наук в усі часи вирішували його по-різному. одні вважали, що життя -і і,е постійна боротьба за власне існування й добробут (пригадаймо, наприклад, слова л. костенко: «життя, мабуть, цо завжди колізей…»), інші стверджували, що людина .живе на землі для того, щоб творити, виражати себе в мистецтві…

Ответ добавил: Гость

експозиція: знайомство з женею, який, повертаючись зі школи, побачив натовп, що брав участь у зйомці фільму. зав’язка: зустріч жені і альтова, їх розмова про можливості хлопця знятися в кінофільмі «олень август». кульмінація: розчарування жені, оскільки альтов не виявив у нього акторського таланту. розв’язка: сподівання хлопця, що він поставить таке кіно, що всі ахнуть від здивування.

Больше вопросов по Українськой літературе