Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 20:49 pavelshilov200oxnuw1

Перейти,перестрибнути,перепливти,перекинути,переварити. яке випадає через значення префікса

Ответы
Ответ добавил: Гость

есть такая пословица слово не воробей вылетит не поймаешь сабля ранит просто останеться шрам а если ты скажешь что нибудь обидное то извинишся но не факт что тебя простят

 

Ответ добавил: Гость

  моя вулиця одна  з найдовших у нашому мисти.вона бере початок  вид центра киива.обабич вулици росте бузок ,алича,каштани, клени.у вси пори року вулиця мае ошатний вигляд.тут живуть гарни люди ,та високи будинки.моя вулиця мени дуже подобаеться.

Ответ добавил: Гость

всі люди якимось чином дбають про своє здоровя.але більшість з них думають про нього лише тоді, коли з ним починаються проблеми.тільки тоді до людей приходить думка що треба берегти здоровя змолоду, щоб потім не хвооріти.бо здоровя не можливо купити, а іншого життя в нас не буде.тому треба берегти здоровя змолоду. будьте здорові!

Ответ добавил: Гость

вік живи - вік учись

навчання людини починається з народження і триває усе життя. спочатку люди навчаються у школі. ті, кому шкільних знать виявляється замало, продовжують своє навчання в коледжах або вузах. навіть коли людина йде працювати, вона не перестає навчатися. в процесі роботи людина постійно вивчає щось нове, тому що сучасні технології не стоять на місці.крім того, людина продовжує навчатися життєвої мудрості. адже неможливо знати усе про все, люди обмінюються своїм досвідом, і таким чином теж навчаються.

 

Больше вопросов по Українськой мове