Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 19:40 зайка589

Не одежа красить людину а добрі справи

Ответы
Ответ добавил: Гость

українці прикрашають вишивкою рушники,сорочки.українська вишивка -це символ українського народу.найчастіше вишивають червоними і чорними нитками на білому тлі.про українські вишиванки складено дуже багато пісень та віршів.український рушник можно побачити і на весіллі,як символ міцної сімї.його дарують на щастяю ,на добро.з любовю і теплом треба ставитись до народних символів,цінувати їх,і завжди памятати про наше минуле

Ответ добавил: Гость

чи потрібно читати книжки?

читання – це одна з радостей життя. ця радість полягає у тому, що читаючи книгу, переживаєш усі події разом з її героями, немов переносишся у інший світ, стаєш свідком цікавих та захоплюючих подій, ситуацій, до яких портапляють герої, уявляєш їх , яке може дуже сильно відрізнятися від нашого… 

 

окрім того, читання розвиває нас. завдяки книзі ми стаємо мудрішими, набуваємо життєвий досвід. а освітні книжки є для нас джерелом знань у всіх галузях життя. 

 

для мене читання - одне з улюблених захоплень дитинства. ще маленькою я дуже любила слухати, як бабуся або мама читали мені казки, а потім моя уява малювала образи головних героїв у моїх снах та мріях. 

 

у епоху нових відкриттів, коли технологічний прогрес дійшов до вищої точки і існує багато екранізацій відомих літературних творів, книга все одно залишається чимось дивовижним. і фільми не можеть нам її замінити, а, можливо, лише доповнити. 

 

отже, читати книги треба не лише тому, що вони збагачують наші знання, а й тому що книга - це наша духовність.

Ответ добавил: Гость

людина яка вдівається гарно,вона не є найкращою у світі.це,як насправді людину красять добрі справи.якщо вона є людям,когось кохає,чи про когось дбає-це сама найкраща людина.

Больше вопросов по Українськой мове