Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:00 faceandmaryana

Не великий твір-роздум 20-25 речень на тему "що означае бути сучасним? "

Ответы
Ответ добавил: Гость
Щедра горобина росте у нас в україні ошатне дерево - горобина. щоосені визрівають на ній червоні ягоди, які стають дуже смачними після перших морозів. про це добре знають пташки. зимою, коли пухкий сніг вкриває землю, пташкам важко знайти їжу. звірям, що не у сплячку, наприклад, білкам, теж нелегко - холодно їм та голодно. тоді й стає в нагоді горобина: її ягідки висять на гілках, неначе запрошують пташок та звірів попоїсти.  пташки та білочки радо пригощаються ягідками. до самісінької весни на дереві горобини працює "їдальня". а коли приходить весна, пташки та звірі віддячують щедрому дереву за добро: пташки захищають горобину від гусіні та інших шкідливих комах, а з ягідок, що заховали білочки, виростають нові деревця. так і вони один одному. і всім добре - і птахам, і звірям, і горобині. 
Ответ добавил: Гость

старий - старого - старому - старим - старими - старих (корінь - стар)

читати - читанка - прочитати - перечитувати - читальня - дочитати - вчитуватися - зачитуватися - читацький (корінь - чит)

Ответ добавил: Гость

що ж означає «бути сучасним»? я вважаю, справа не в дорогих речах, а в тому, що, маючи все це, ми не втрачали здатності співпереживати іншим людям, бути чесними, вміти дружити, не зраджувати товаришів, домагатися поставленої мети своєї наполегливою працею. людина яка має свої принципи,силу волі,домагається своєї мети,робить усе для людства-є сучасною.

Больше вопросов по Українськой мове