Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 19:40 Oleksandrai

На сегодня написать сочинение на .природне явище веселка. 2. тридцять буде а сі б в сі

Ответы
Ответ добавил: Гость

всі ми виростаємо,і кожен хоче досягнути чогось у житті,але це не так просто.кожна професія вимагає старанної работи.щоб стати кимось у житті потрібно- старанно вчитися,і закінчити багато навчальних закладів.

це саме найголовніше!

після цього потрібно роздумувати яка професія мені пітходить. звичайно якщо людина вчилася дуже погано і вона була лінивою -вона ніким нестане хіба що двірником. але якщо людина старанно вчилася, то вона буде мати дуже гарну професію!

Ответ добавил: Гость

ответ:

в) з ранку/до/сестра,не/сьогодни/завтра, день/недель,по/закону.

Ответ добавил: Гость

природне явище веселка

веселка, або райдуга - одне з найкрасивіших чудес природи, яким люди не припиняють милуватися.

веселка це оптичне явище в атмосфері, що являє собою одну, дві чи декілька різнокольорових дуг. кольори веселки можна визначити за таким реченням: «чи омелько жити зможе без своїх фантазій? » у цьому реченні перші літери слів позначають кольори веселки.

найчастіше веселку пов’язують з дощем. веселку можна побачити до, під час і після дощу, крім того, у яскраву місячну ніч можна побачити веселку від місяця. веселку можна побачити коло водоспадів, фонтанів, поливальних пристроїв.

в давні часи, коли люди ще не знали походження веселки, їй приписували магічні й релігійні властивості. вважалося, що веселка - це символ божої милості. і до цього часу в іудаїзмі, наприклад, іудеям забороняється дивитися на веселку. про веселку складали легенди, приписували їй дивовижні властивості. у древніх греків богиня веселки іріда виступала як посередниця між людьми і богами.

вважається що першою людиною, яка пояснила природу веселки з точки зору фізики був репе декарт. і зроби він це у 1637.

та не зважаючи ні на що, веселка продовжує радувати нас своєю красою і піднімати настрій як малечі, так і дорослим людям.

Больше вопросов по Українськой мове