Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:10 sergeysuworin

Напишите аннотацию к любой книге с наречием ( на укр языке )

Ответы
Ответ добавил: Гость

сьогодні у школі свято вчителів.наш клас привітав свою вчительку букетом квітів і словами побажань.шановна ірино степанівно! вітаємо вас з днем учителя! зичимо вам щастя,здоров я,успіхів в особистому житті та в роботі.        ваші учні

 

Ответ добавил: Гость

я дуже люблю подорожувати на природі.  я хочу сходити в похід у ліс. там я сподіваюсь що побачу диких звірів, цікаві рослини  і почути співи птахів.  хотілося б зупинитися біля річки, скупатися в ній.  сісти біля вогню,  і послухати цікаві історіі.

Ответ добавил: Гость

прийшов до нього,побачила у тебе,запитав про вас,подякувати їй

Ответ добавил: Гость

справжня людина, на мою думку, живе заради інших. справжньою можна назвати чесну і справедливу людину. в усі часи справжніми людьми вважалися патріоти, що віддавали життя на захист рідного краю від загарбників, крім того, справжня людина це ще й гарний робітник, який робить свою справу, не дивлячись ні на труднощі, ні на погане здоров’я.   справжня людина це людина чуйна і обачна, яка вміє творити добро і в усьому бачить тільки прекрасне. це людина, яка робить користь не тільки собі, але й оточуючим. вона творить добро і несе радість іншим. справжня людина завжди готова прийти на . 

Больше вопросов по Українськой мове