Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:50 LubaCh1

Написать сочинение на тему народ існує, поки існує мова

Ответы
Ответ добавил: Гость

визволитель-частина мови: іменникрід: чоловічачисло: єдинеаннімациі: одухотворененарукавний-частина мови: прикметникрід: чоловічачисло: єдинеступінь порівняння: немає даннйхнадкусити-частина мови: дієсловорід: немає данихчас: немає данихнахил: інфінітивобличчя: немає данихчисло: немає даних

Ответ добавил: Гость
Ялюблю свою батьківщину за красу її природи.де ти ще найдеш сине небо и поспівше жито,схожими на прапор? де ще є такі красиві гори як в карпах? .люди там дуже добрі,і якщо захочеш навчат усьому.
Ответ добавил: Гость

народ існує, поки існує мова

кожна країна має свої ічні кордони, прапор, грошову одиницю, гімн. ні у кого не виникає сумнівів, що гімн має виконуватися державною мовою, мовою, якою спілкується населення тієї чи іншої країни. кожна держава відокремлюється від іншої не тільки територією, але й мовою. мова – це здобуття народу, в ній зберігається культурна спадщина пращурів, традиції та звичаї, побут, сучасне та минуле. мова формується на протязі багатьох років, як і суспільство, вона розвивається, змінюється під впливом науково-технічного прогресу, політичних та економічних процесів. мова це найголовніше і найбагатше джерело національної духовності. через мову наступним поколінням духовні цінності і досвід.

у кожної країни своя мова, і поки існує мова, існує і народ.

Больше вопросов по Українськой мове