Українська література, вопрос опубликован 03.03.2019 21:17 Виктури

Написати вірш на 4 лінійки на тему: я дякую шевченкові

Ответы
Ответ добавил: Гость

ява - трішки брехливий, непосидючий, нетерплячий хлопчик. він ніколи не перестарається, робить все швидко, незважаючи на якість робленого. павлуша має майже такі ж самі риси, як у яви. ці непосидючи друзяки схожі між собою. а може, саме з-за цього вони й найкращі друзі

Ответ добавил: Гость

це мій особистий твір. вже було подібне питання, і я відповідала так:

 

наталка як уособлення найкращих рис української жінки у п’єсі                                            і. котляревського “наталка полтавка”

природа сказала жінці:

будь прекрасною, якщо можеш,

  мудрою, якщо хочеш,

але розсудливою ти повинна бути неодмінно.

(п'єр бомарше)

після видання п’єси «наталка полтавка» івана котляревського почався новий період в історії української літератури, адже цей твір став першим на шляху розвитку драматургії на території нашої батьківщини. автор показує нам соціально-побутове життя українців у минулому, яке цікаве і сучасному читачеві.

ця драма наповнена народними піснями, які пам’ятають й досі: «віють вітри, віють буйні…», «сонце низенько, вечір близенько…», «гомін, гомін, гомін, гомін по діброві…», «ой під вишнею, під черешнею».                                                      і. котляревський намагався зробити комедію надзвичайно легкою для перегляду. на мою думку, йому чудово вдалось зробити це.

я вважаю, що наталка є справжньою українською жінкою, бо «золото – не дівка! наградив бог терпилиху дочкою. окрім того, що красива, розумна, моторна і до всякого діла дотепна – яке в неї добре серце, як вона поважає матір свою, шанує всіх старших за себе, яка трудяща, яка рукодільниця, що й себе і матір свою на світі держить». й справді, після смерті батька на наталчині плечі лягла тяжка відповідальність: піклуватися про себе й про свою стару матір. мені здається, ця дівчина дуже відповідальна й хазяйновита, адже «всі матері приміром ставлять її своїм дочкам.» крім того,   вона «так обезглузділа, що любить запропастившогося петра! ».   наталка настільки закохана у парубка, що навіть не погоджується вийти заміж за шанованого на селі возного, який має можливість забезпечити грошима   терпилиху із дочкою до кінця життя.   в образі дівчини поєдналися найкращі риси людини: щирість, життєрадісність, наполегливість, доброта і повага. і те, що полтавка все ж таки одружилася з петром є своєрідною винагородою за її відданість.

мабуть, українська жінка стала справжнім символом україни, адже вона незрівнянна, неповторна, мудра і розсудлива. така, як наталка полтавка. 

Ответ добавил: Гость

шевченко ти шивечнко.

сказати тобі хочу.

дякую тобі велике.

за твои вірщі.

Больше вопросов по Українськой літературе