Українська мова, вопрос опубликован 03.03.2019 23:54 алибек29

Міні твір за 7 клас на тему чи потрібно читати книги​

Ответы
Ответ добавил: Гость

розкривайуц': або ю після голосної позначає 2 звуки, а ться записується як ц': а

Ответ добавил: Гость

моя бабуся-добра та чуйна людина.незважаючи на свій вік,вона швидко і легко рухається,заразливо сміється.я вважаю,що кожна людина повинна намагатися якнайдовше залишатися молодою. якщо це неможливо фізично,то залишатися молодим душею- людині під силу.старіння-це вмирання,а життя-божий дар ,який треба вміти цінувати та радіти йому.моя бабуся мешкає у селі.у неі є невеличке господарство: город,кізочки,курочки і песик жучка. усе це потребує піклування та догляду.моя бабуся дуже працелюбна. я  хочу підкреслити ще одну деталь у іі зовнішності.руки.вони постаріли і вкрилися зморшками від постійноі праці.одначе вони сильні і вмілі.ними бабуся не тільки нагодує всіх.вона й шкарпетки вовняні зв"яже,і в хаті прибирає,і жучку свою приголубить.     

Ответ добавил: Гость

1. планетник хотел еще раз встретиться с дедом капушем, потому что капуш стал для него настоящим учителем, наставником, который многому научил его в жизни.4.потому, что планетник хорошо знал, что когда надо высаживать, как надо правильно ухаживать за посевами, он хорошо разбирался в природных явлениях, т.к. его этому научил дед капуш.5.с начала, односельчане считали его добрим волшебником, и просили его, например чтобы пошел дождь в сухую погоду, но потом они стали считать, что планетник замешан в темными силами и стали считать его колдуном.планетник никогда не гордился своими умениями, т.к. понимал, что если бы не капуш, то он бы всего этого не достиг.6.планетник не сопротивлялся решению односельчан, он сам пошел к столбу на котором его должны были сжеч в сопровождении этих людей.он понимал, что нивчем не виновен, и сможет пройти через смерть.7.потому, что нарцисс подарил ему надежду на жизнь и на будующее, которое может сбыться.извини не на все вопросы, т.к. мы его не полностью

Ответ добавил: Гость

омріяна екскурсія

  я дуже люблю бувати на екскурсіях. особливо мені подобається відвідувати визначні місця україни. я вже побував   у кам"янці-подільському, хотині, дубні. найбільше мене вражають старовинні замки і фортеці. я мрію побувати у збаразькому замку, що на тернопіллі. у ньому знімали чимало історичних кінофільмів, зокрема   "вогнем і мечем" і "тарас бульба". стіни збаразького замку пам"ятають славетні сторінки україньської історії.

Больше вопросов по Українськой мове