Українська література, вопрос опубликован 16.03.2019 18:50 vladamaslanik

Мини твир прокляття роду кулакивських

Ответы
Ответ добавил: Гость

в нашій бібліотеці безліч цікавих книг.

як же мені добре у нашій бібліотеці.

Ответ добавил: Гость

у кожної людини різний скарб у когось сім'я а у когось гроші.кожна людина не знає який у них скарб.ви даже не замислюєтеся а зразу робите висновки

Ответ добавил: Гость

кожна людина має щастя, але іноді його не розуміє, і почінає цінувати його коли втрачає

Ответ добавил: Гость

      у творчості т. шевченка україна найтрагічніше постає в образах жінок, передусім скривджених долею в закріпаченому суспільстві: це селянки-кріпачки, і вдови, і сироти, і покритки. одним із таких творів є мініатюра-образок (образок — невеликий за обсягом твір (як правило, прозовий), основою якого є ескізне зображення певної події або сценки)  «сон» («на панщині пшеницю »), написана в 1858 р. в петербурзі. цей вірш присвячений марку вовчку, авторці збірки «народні оповідання», талантом якої захоплювався т. шевченко.

 

в основі сюжету — протилежності: воля — неволя, дійсність — сон героїні (мрія), реальний нелюдський життєвий лад — омріяний народний суспільний ідеал. отже, в образку жорстока реальність протиставляється мрії, що здійснюється лише в сні. емоційне піднесення в зображенні сну забезпечується зростаючою ритмікою вірша, емоційною лексикою, адже героїня переживає щастя:

Больше вопросов по Українськой літературе