Українська мова, вопрос опубликован 18.03.2019 11:40 Юлия0753

Мені потрібно допис-інформацію до редакції газети про гарні вчинки школярів-юних захисників природи.

Ответы
Ответ добавил: Гость
Можу тільки на перше! бути вихованою людиною- це добре, але складно. за словником поняття вихованості тлумачиться дуже просто. це вміння правильно поводитись: розмовляти, вітатися, вдягатися. образ вихованої людини зразу помітно серед людей. таких добрих і вихованих людей залишилось дуже мало. бути вихованим дуже правильно. але при сучасних умовах життя, демократії, залишитися вихованим важко. я вважаю, що потрібно бути вихованим тому, що таким людям легше існувати. їх вважають гарними і інтелігентними. дуже хочеться бачити веселу щиру усмішку кожного!
Ответ добавил: Гость

біля кожного села чи міста тече річка.на річку колись ходили наші предки.вони купалися,прали одяг,набирали води.тепер ми теж любимо бувати на річці.спокійний плин хвиль,свіже повітря покращують настрій та самопочуття.на річці можна побачити різних птахів,,які ловлять рибу.я люблю бувати на річці влітку.там можна добре відпочити,поплавати,пограти в бадмінтон,покататися в човні.

Ответ добавил: Гость

шановна редакціє! хочу розповісти вам про гарні вчинки школярів - юних захисників природи. нещодавно я стала свідком того як у місцевому парку школярі садили дерева , квіти і підгодовували птахів. мене це зворушило до глибини душі , тому що люди дуже часто приносять шкоду природі.а ці діти навіть у своєму невеликому віці розуміють , як багато дала ім природа і намагаються зберегти іі красу. мені,здається,що ці діти гідні нашоі поваги.

Больше вопросов по Українськой мове