Українська мова, вопрос опубликован 18.03.2019 11:40 Юлия0753

Мені потрібно допис-інформацію до редакції газети про гарні вчинки школярів-юних захисників природи.

Ответы
Ответ добавил: Гость

школа - місце де учні проводять більшу частину дня. школи бувають різні сільскі або місцеві. елітні або прості. в кожній школі вчаться різна кількість дітей. десь більше п'ятиста а десь менше ста. я що не важлива кількість учнів , а їхні успіхи. на місцеві або обласні олімпіади посилають одиниці учнів і їхні перемоги приносять славу школі , як закладу який їх виховав. також і в спорті. лише один спортсмен стає чемпіоном але його слава освітлює весь педагогічний колектив  який виховав таку людину.

й чим більше перемог окремих учнів тим більше престижу набуває школа.

Ответ добавил: Гость

вишивка - це духовний символ українського народу. вишівкою прикрашають одяг і речи побуту. але вишівка не тільки існує як прикраса, а ще як оберіг. дівчата вишивали речи собі на весілля, проводжали любимого в похід, вишивали оберег, сорочку. майже кожна область, кожен район, часто і окремі села з покоління в покоління, від матері до дочки надавали перевагу тому чи іншому орнаменту.

Ответ добавил: Гость

шановна редакціє! хочу розповісти вам про гарні вчинки школярів - юних захисників природи. нещодавно я стала свідком того як у місцевому парку школярі садили дерева , квіти і підгодовували птахів. мене це зворушило до глибини душі , тому що люди дуже часто приносять шкоду природі.а ці діти навіть у своєму невеликому віці розуміють , як багато дала ім природа і намагаються зберегти іі красу. мені,здається,що ці діти гідні нашоі поваги.

Больше вопросов по Українськой мове