Литература, вопрос опубликован 12.03.2019 20:00 misha081

Капитанская дочка,глава суд нужно задать гриневу 4 вопроса в суде (в классе разыгрываем сценку суда и присяжным нужно задать каверзные вопросы гриневу) ,

Ответы
Ответ добавил: Гость

ответ:

объяснение:

у комедії, події в якій відбуваються протягом одного дня, коли пан журден чекає на маркізу дорімену, витримані класицистичні вимоги єдності часу та місця. ні, не витримано, адже, крім сюжетної лінії закоханого пана журдена, в комедії розгортаються ще три лінії — юної люсіль та її коханого клеонта, маркізи та графа, слугнікольта ков’єля. усі три лінії закінчуються щасливо — весіллям закоханих. усі сюжетні лінії чудово гармонують одна з одною, можна сказати, що в основу твору покладено зображення кохання — сліпого, але зворушливого (панжурден), розсудливого та корисливого (граф дорант), сміливого та заповзятого (люсіль та клеонт), простодушного та рішучого (слуги).

герої комедій мольєра принесли віру в людину, яка може подолати дисгармонію світу, трагічне в ньому. п’єси мольєра недаремно, незважаючи на всі сумні, невеселі аспекти світу, що відкривається в них, належать до жанру комедій, зберігають атмосферу весе

лощів і радості. на противагу , зображеним у комедії, мольєр висуває свої життєві ідеали. він говорить про людську гідність. його надії не пов’язані з дворянством і буржуазією, яка прагне до зовнішнього блиску. істинні сподівання і перспективи буржуазії відобразилися в зауваженнях клеонта, який грає в розвитку дії епізодичну роль. клеонт обстоює не асиміляцію з дворянством, а рівноправ’я. буржуазія, як він вважає, повинна мати і особисту незалежність, і посідати в суспільстві гідне місце. прагнення здаватися не тим, ким ти є, визначається клеонтом як ознака духовної низькості.

потяг до уявної пошани дає клеонту змогу обдурити журдена маскарадом і отримати руку люсіль, в якій йому було відмовлено, тому що він не шляхтич. мольєр не показав нам, як учинить заслужено осміяний журден, коли викриє обман і стане посміховиськом. та, мабуть, мольєр ставив за мету, щоб буржуа, заражені наслідуванням шляхетності, подивилися на журдена і побачили в ньому себе.

Ответ добавил: Гость

книжку "дядю стёпу"

Ответ добавил: Гость

потому что они, вырвавшись из окружения, перестали быть (официально) солдатами)

Ответ добавил: Гость

  мне кажется, что деев послал именно лёньку потому, что доверял ему как никому. он был ему как сын. майор точно знал, что лёня сможет добраться до тыла. не подведёт, не собьётся, дойдёт. ещё когда лёня был маленьким, деев воспитывал его, а следовательно знал, как тот поступит. он знал о его характере. ведь сам воспитывал в сыне покойного друга некоторые важные качества.

Больше вопросов по литературе