Українська мова, вопрос опубликован 16.03.2019 19:50 таня2041

Діалог на тему улюблена телепередача

Ответы
Ответ добавил: Гость

лісовий - ліс (корінь),ов  ( ий (закінч.)

 

безмежний - без ( меж ( н ( ий (закін.)

Ответ добавил: Гость

скільки разів попереджали нас вчителі не бігати на перервах, бути уважними та ввічливими. навіть урок такий є «основи здоров’я», де 45 хвилин вчитель розповідає правила поведінки та безпеки. але, нажаль, школярі, особливо, учні молодших класів, нехтують цією інформацією.

одного разу діти гралися на шкільному майданчику, а двоє хлопців вирішили вилізти на дерево. дозволу вони, звісно, у вчителя не спитали, тому, що були впевнені, що вчитель таких розваг не дозволить.

хлопчики вилізли на дерево, а коли злазили, один з них не розрахував відстань до землі і впав, при цьому зламавши ногу. вчителька викликала «швідку» і хлопчика відвезли до лікарні, де йому зробили операцію і наклали гіпс. трапилося це на передодні кінця навчального року, і хлопчик провів усі літні канікули дома, замість того, щоб ходити з друзями на річку.

 

я вважаю цей випадок дуже повчальним, тому, що він вчить слухатися порад дорослих і дотримуватися правил безпеки.

 

або таке:

 

як  завжди було сумно повертатись зі школи з червоними листами щоденника, на яких намалювави велику двійку. ідеш, похнюпивши ніс і думаєш, що скажуть батьки. а ще думаєш «чому сьогодні, чому мені? ».і твоє сумління підказує: « бо треба було вчора вчити , а не бігати по двору, та ловити горобців». з цими думками ще більше нахиляєш голову, аж до дороги, та плачеш. і говориш собі: «все, годі, ніяких двійок, адже в майбутньому я хочу стати відомою людиною, а відомі ніколи не отримували двійок».

  з того часу аж  по закінченню школи я дала собі обіцянку ніколи не отримувати двійок.  

Ответ добавил: Гость
    скласти діалог про улюблену телепередачу пропоную так: - привіт, марічко. як справи? ти чогось дуже задумлива.  - привіт, оленко. все добре. вчора з мамою дивилась телепередачу "що? де? коли? " і досі думаю над деякими питаннями. а ти як? - в мене все чудово. я також дуже люблю цю телепередачу. я захоплююсь розумом кожного з гравців команди. іноді вони такі рішення, до яких би я ніколи в житті не додумалась. - а яка твоя улюблена розважальна телепередача? - мені подобається "майстер шеф" та "зважені та щасливі". а тобі? - я також дуже часто дивлюся "майстер шеф". особливо мені подобається, коли приготуванням займаються діти. -так, це дуже цікаво. адже наші однолітки в кулінарній справі перевершують нас з тобою. - так, а після перегляду завжди хочеться й собі приготувати щось смачненьке. - мені здається, пролунав дзвоник. нам час іти на заняття. - побігли швидше!
Больше вопросов по Українськой мове