Литература, вопрос опубликован 12.03.2019 20:00 Dygdddgfh

Дуже треба ! треба вписати в табличку правильні відповіді.​

Ответы
Ответ добавил: Гость

одной из главных проблем данного произведения является воспитание,а то есть его отстутсвие или неверность. скажем главный герой митрофанушка яркий представитель неправильного воспитания. хотел высмеять не только глупость самого недоросля и необдуманность и мягкость к нему его родителей,но и поведение и характер других героев.например учителя митрофанушки,которые сами не зная,что ученику пытались учить его грамоте,счету и чтению.делали всё это они конечно лишь за плату и не более того.снисходительность и слишком доброе отношение к сыну сделало из его родителей посмешище,как впрочем и самого сына.также в произведении встречаются и достаточно грамотные и образованные люди,которые довольно констрастно показывают к чему ведет необразованность.главная цель - сатирически показать "образцовой" семьи и будущего поколения.а вернее высмеять то,какими растут дети у столь же и глупых родителей.

Ответ добавил: Гость

народився на хуторі[2] в'юнище (нині в межах смт сосниця, чернігівська область, україна, за тодішнім адмінподілом — чернігівська губернія, російська імперія) у багатодітній селянській сім'ї. у різних джерелах називають різні дати народження о. довженка: 10, 11 або 12 вересня. згідно з актовим записом у метричній книзі соборно-троїцької церкви містечка сосниця, він народився 29 серпня 1894 року за «старим стилем» — тобто 10 вересня за новим[3].

батько й мати були неписьменні. батько, петро семенович довженко, належав до козацького стану.

сім'я жила незаможно: землі було немало, проте вона була неродюча, натомість дітей було 14, тому батько «наймався в підводчики та смолярував». діти в сім'ї рано помирали, майже всі не досягнувши працездатного віку, тому в згадках про дитинство в уяві олександра довженка завжди поставали «плач і похорон». він любив матір, про яку писав: «народжена для пісень, вона проплакала усе життя, проводжаючи назавжди».

вирішальним для характеру творчості майбутнього режисера почуттям стала любов до природи, яка визріла ще в дитинстві: мальовнича десна, «казкова сіножать» на ній назавжди залишилися для довженка найкрасивішим місцем на всій землі.

вчився в сосницькій початковій, а потім у вищій початковій школі. навчання хлопчикові давалося легко — він був відмінником, хоча потім вважав, що це «вчителі самі щось зовсім не розуміють і тому їм здається, що я відмінник…». загалом, довженко зростав мрійливим, схильним до споглядальності: життя (тоді йому здавалось) йшло у двох вимірах — реальному і уявному. пристрасті до чогось одного він не мав, натомість хотів вирізнятися, йому здавалося, що він може все, але «загалом мрії у виборі майбутньої професії літали у сфері архітектури, живопису, мореплавства далекого плавання, розведення риб і учителюванн

Ответ добавил: Гость

мы всегда дружим,но некогда те тужим

Ответ добавил: Гость

смысл данной пословицы заключается в том, что если рядом нет любимого и дорогого человека, то и жизнь не кажется интересной.

Больше вопросов по литературе