Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 19:40 Mymail10

Добери і запиши кілька народних прикмет у яких вживаються прислівники з різним ступенем вияву ознаки дії, наприклад, тепло-тепліше, холодно-холодніше.

Ответы
Ответ добавил: Гость

настала довгоочікувана зима. діти вийшли на прогулянку. світланка узяла санчата,сашко - ковзани, дмитрик прихопив лижі. всі раділи гарній погоді. у нашому дворі багато дітлахів.ми довго каталися з гірки на санчатах та лижах. а потім хтось запропонував зробити  ковзанку. дорослі хлопчики принесли декілька ведер води і залили  невеликий майданчик. через годину  всі були на ковзанці.у кого  були  вдома ковзани, винесли їх . сашко, оленка та олесь ковзались дуже добре, бо давно вміли. вони наковзались і потім пропонували усім охочим свої козани. а тих, хто стояв на льоду вперше, з радістю навчали.  ми дуже товариські, любимо грати разом і взимку і влітку!   приходьте до нас, розважимо й вас!  

Ответ добавил: Гость

— доброго дня, пане. чи не будете ласкаві мені ? — доброго дня. звичайно. яке у вас питання? — розумієте, у моєї племінниці завтра день народження. хочу подарувати тваринку, щоб і очі радувала, і клопіт не завдавала. кого б ви порекомендували?   — подивіться на цього чудового папугу. буде весело цвірінькати и підіймати настрій.— цей варіант одразу відпадає. бітько дівчинки страждає на головний біль. думаю, зайвий гамір у домі йому не потрібний.

—тоді візьміть маленького хом'ячка. багато клопіт він не завдасть, але привчити дівчинку до відповідальності.— слушна думка. але ж просто я його не принесу. потрібна ще, мабуть, клітка і корм, хоча б на перший час.— усе це є в нашому магазині. можете бути спокійні.зараз принесу все потрібне.— будьте так ласкаві.— ось і маленький хом'як зі своїм "приданим".забирайте.з вас 250 гривень за все.— гарно дякую за . до побачення.— звертайтесь ще. хай вам щастить. 

Ответ добавил: Гость

якщо граки прилетіли ранше середини березня, сниг зійде рано

журавлі прилетіли раньше - весна рано

Больше вопросов по Українськой мове