Українська мова, вопрос опубликован 11.09.2019 17:30 tyurikovvitalip0lhou

Диалог на украинском языке на тему: планета наш спiльний дiм.

Ответы
Ответ добавил: Гость

    калина гарна будь якої пори року. навесні вона вбирається у смарагдове листя. біле мереживо квіток робить її схожою на наречену. згодом на місці квітів з'являються важкі кетяги.

    а осінь прикрашає калину жовтими і червоними барвами. яскраво-червоні кетяги ховаються в багряно-золоте листя, немовсоромляться своєї краси.

Ответ добавил: Гость

      в українських віршах та творах часто можна зустріти вислів"українська пісня-душа народу",та чому саме так?

      український народ є одним з найспівучіших народів світу.як приємно в українських селах бачити,коли уся родина збирається наприкінці важкого дня і співає народні пісні. та що ж скривається за рядками цих пісень? кожна пісня-це час радощів або смутку, таємничості або відкритості. у кожній пісні немов вкладена частинка життя; почуття, які просто неможливо тримати  у собі. наприклад, у колискових мати висловлює свою любов до немовля; у веснянках народ радіє з приходу весни.за народними піснями можна зрозуміти, який характер у народу,як люди ставляться один до одного та до природи.

      одним словом,в пісні вкладена уся душа,мудрість та багатство українського народу.

       

        решаешь "підсумкові контрольні роботи"?

          с пунктами я сама не разобралась!

Ответ добавил: Гость
Привіт,що ти можеш сказати про стан нашої планети? -привіт,н айпрекрасніша планета земля зараз у небезпеці.люди винищують живу природу, сміття ,цим самим причиняючи шкоду рослинам і тваринам.ситуація стає грішою з кожним роком.-це жахливо,що ми можемо зробити,щоб врятувати землю? -змінити ситуацію можна ,але для цього потрібні чималі зусилля.діяти потрібно починати щонайшвидше,адже потім може бути пізно.починати потрібно з себе.потрібно не смітити,не рубати дерев,не рвати квіти,не викидати токсичні речовини у моря і ріки,а потрібно дбати про навколишнє середовище,очищувати річки,насаджувати нові дерева,робити годівнички для птахів.-дійсно,потрібно діяти.наші діти повинні бачити чистий світ,в якому не буде сміттєвих пакетів,пивних пляшок,що валяються вздовж доріг. наші діти повинні вчитися в нас зберігати цей світ, переймаючи в нас корисну звичку - не смітити.- потрібно берегти рослини ,і не рвати перший пролісок навесні,-хай цвіте.адже колись з такими темпами рослин на землі може не залишитися.-дійсно,люди не повинні бути байдужими до навколишнього середовища.-звичайно,адже життя нашої планети у наших руках.
Больше вопросов по Українськой мове