Українська мова, вопрос опубликован 16.09.2020 18:03 соооооскааааа12

Де шукати мотивацію?

Ответы
Ответ добавил: Гость

береза моє найулюблиніше дерево, з її спушенними вітами та красою крону. посаджена маминими руками калина, прикрашає наш садок. каштановий цвіт нагадує свічки, розбуджені весною. та яблуня ,розтущя в нашому садку , завжди нагадувала мені мою мати .

Ответ добавил: Гость

поле,як- небо,яблуко,як-повний місяць,зорі,немов- ягнята.

Ответ добавил: Гость
1) майте чітку мету

Якщо ви почуваєтеся в депресії, проблема може бути в тому, що ви просто втомилися та розбиті, адже берете на себе більше, ніж можете винести. Можливо, ви навалили на себе купу справ і забули про власні цілі та свободу вибору.

Перш за все, важливо постійно зосереджуватися на своїй меті. Завдяки цьому ви можете спрямувати всі зусилля та самовідданість на неї і втілити зміни, яких так прагнете в житті.

Хочете позбутися зайвих кілограмів? Сподіваєтеся почати більше читати? Чи, може, хотілося б прокидатися раніше?

Визначте, чого ви прагнете, запишіть це та будьте максимально чіткими. Наприклад: я хочу схуднути на 5 кілограмів до 1 січня.

2) виконуйте низку дій , які до вам
Щойно ви визначили свою ціль, важливо усвідомити, що деякі чинники зовсім не сприяють пошуку мотивації.

Якщо ви зламаєте щоденні звички та запровадите нові, кращі, то зможете обернути всі ваші дії собі на користь, замість того, щоб потрапляти в пастку шкідливих звичок.

Не обов’язково робити суттєві зміни, щоб побачити покращення. Можна почати поступово і з часом дотримуватися нового режиму стане легше і ви зможете віднайти мотивацію.

Наприклад, просто почніть виконувати фізичні вправи впродовж 2 хвилин кожного дня та поступово збільшуйте тривалість та інтенсивність, коли вирішите, що це необхідно.

Запрограмуйте свою свідомість на те, щоб змінити звички та робити те, що приносить користь. Також добре встановити відповідні нагадування на телефоні.

3) хороше самопочуття

Якщо ви працюєте чи дивитесь фільми допізна, а на сон у вас залишається лише декілька годин, то скоріш за все, коли зранку о 8:00 продзвенить сигнал будильника – ваша мотивація буде на нулі. Якщо ми не виспались – в нас немає навіть найменшого бажання щось робити.

З іншого боку через швидкий темп життя ми іноді нехтуємо їжею. Хтось починає втамовувати голод цукерками, а хтось взагалі забуває про приймання їжі. Таке харчування неодмінно відіб’ється на вашому самопочутті.

Тож перше, що вам слід зробити – висипатись (у кожного своя норма сну) та не забувати якісно й регулярно харчуватись. В іншому випадку у вас просто не буде сил на мотивацію.

4) пам’ятайте для чого ви це робите

Дуже легко втратити запал, який ви мали спочатку, коли щойно знайшли мотивацію і зосередилися на власній цілі. Потрібно постійно нагадувати собі, чому ви це почали.

Використовуйте фрази для нагадування, які також мотивуватимуть вас, як-от: mens sana in corpore sano (“у здоровому тілі здоровий дух”).

Чудово допомагає повторювання мантр. Прикріпіть їх десь на видному місці, щоб бачити перед сном і читати, щойно прокинувшись.

Можна піти ще далі і записати мотиваційне відео для “майбутніх себе” з нагадуванням про мотиви змінитися та причини не здаватися, навіть коли буває важко.

Єдиний б завжди усвідомлювати важливість змін та покращень – це нагадування собі про те, чому ви це робите.

Почуваєтеся розбитими? Незадоволені своїм життям? Візьміть ситуацію у свої руки та почніть змінювати щось. Утільте свої ідеї в реальність і поступово досягніть такого життя, якого вам хочеться.
Больше вопросов по Українськой мове