Українська мова, вопрос опубликован 04.03.2019 00:39 mishutka1515

Вкажіть кількість букв і звуків у словах: поєднуються, значення, поєднує, іздять​

Ответы
Ответ добавил: Гость

ну, по перше:

теза - це конкретне доказуване твердження або положення. тезами статті, доповіді чи іншої наукової роботи називають сукупність окремих положень, що знаходяться в логічного взаємозв'язку один з одним. тому основне завдання тез полягає в тому, щоб розкрити і узагальнити зміст будь-якої більш великої роботи (наукової статті, курсової чи дипломної роботи, дисертації тощо). як правило, тези готуються для виступу на конференціях або симпозіумах, а також для наукових публікацій. 

  1.основа грамотно сформульованих тез - чіткий, лаконічний доповідь, що містить необхідну інформацію по суті і не містить води.

2. спробуйте придумати нестандартний хід для ваших слухачів, додати нотку гумору, яка пом'якшить сухість тез.

3. пам'ятаєте, чим простіше свою мову викладу, тим зрозуміліше буде мова. 

4. також можуть бути   присутніми слова «основні положення такі », «наведу основні висновки », «щоб вам не довелося позіхати, розповім тільки саме цікаве » 

начебто уже! це не важко)) 

 

Ответ добавил: Гость

  у мого кращого друга, скоро день народження! мені хочеться подарувати подарунок зроблений моїми руками. моєму другові подобається вітрильник з щоглою і вітрилами!

    коли я прийду до друга у гості, привітаюся з ним, його мамою і татом. привітаю з днем народження, сказавши приємні слова і вручу йому свій подарунок! за столом буду вести себе чемно. а коли закінчиться свято, я скажу, що мені все дуже і ввічливо попрощаюся з усіма. 

    другові мій подарунок дуже сподобався! мені було приємно!

Ответ добавил: Гость
Моя стара лялька. до цих пір я граюся цією іграшкою. коли я була ще маленька, моя бабуся з чорного трикотажу пошила мені ляльку-негритянку. лялька м"якенька та ніжна на дотик, тому що всередині у неї такий матеріал, яким набивають подушки. я назвала її мері. мері - невелика, сантиметрів тридцять у висоту. у неї чудові сині очі, які бабуся вправно вишила, та яскравий червоний ротик. вона привітно усміхається, і ця усмішка помітна здалеку. у мері багато суконь, є спіднички, блузки, кофтинки, джинси і навіть шорти. це все зробили ми з бабусею разом - так вона вчила мене шити. найбільше мені подобається її "весільне вбрання": сніжно-біла суконька з капелюшком, вигадливо прикрашеним різнокольоровими стрічками та бусинами.  я вже ніби виросла з того віку, коли дівчатка граються з ляльками, але полюбляю інколи сісти за швейну машинку та порадувати себе й мері обновкою.
Ответ добавил: Гость

розумінню - [ро-зу-м'і-н': у] - 9 букв, 8 звуків, 4 склади, всі відкр., 3-наголош.

[р] -пригол., сон., дриж., тв.

[о] -гол., ненаг.

[з] - пригол., дзівн., тв.

[у] - гол., ненаг.

[м'] - пригол., сон., губн., м*як.

[і] - гол., нагол.

[н': ] - пригол., сон., подовж., м*як.

[у] - гол., ненаг.

Больше вопросов по Українськой мове