Українська мова, вопрос опубликован 12.03.2019 20:50 Фломинго2018

Будь-ласка складіть твір на тему " людина та ліс ",потрібно щоб було не менше 15 реченнів .дуже потрі

Ответы
Ответ добавил: Гость

творять-руйнують,знищують,шкодять

Ответ добавил: Гость

навчання - один з непреривних процесів нашого життя. я вважаю, що людина навчаеться не тільки в школі та вищому навчальному закладі, а в продовж всього свого саме моє ставлення до навчання спрямовано лише в гарну сторону, адже набуття досвіду і знань робить нас розвиненими людьми! так, саме людьми, адже особа яка не розвиваеться - це просто тіло котре живе по принципу рослини. 

Ответ добавил: Гость

природу потрібно берегти.тому що природа-це навколишній світ людини.людиина постійно нищить цей світ.вона вирубує ліси,висушує річки.все це погано впливає на природу.коли людина кидає сміття під якесь дерево , вона не задумується якого лиха завдала.люди думають конкретно про цей час, зараз.

  до природи заноситься таке поняття як дерево .це  тей предмет який ми бачимо щодня.дерева дуже корисні тим що виділяють нам кисень.

  природа важлива для кожного з нас , тому її потрібно берегти!

                                                                            ну як? : )

Ответ добавил: Гость

напевне, кожен із нас колись замислювався над тим, що таке рідна країна, чим вона особлива, чим вирізняється з-поміж тисяч інших країн світу. відповісти на ці запитання непросто, адже рідна країна ~- це не просто клапоть землі на планеті, де живеш, навчаєшся, працюєш, створюєш сім’ю, - це щось значно більше, це почуття, які виникають до цього «клаптя», це бажання діяти на його благо, повага до нього. я можу впевнено сказати, що моя україна - найкраща країна у світі. та чи маю я підстави стверджувати це так категорично? що ж таке моя країна? і чому вона найкраща для мене? україна - це славетна історія: мудрі літописці, київ священний, дзвін козацьких шабель, посвист, нескінченні чумацькі шляхи, зойк кріпака на панському дворі, революційні заграви, довгоочікувана незалежність…

україна - це чарівна природа: високі гори й неосяжні степи, плодючі чорноземи, тополя у волошковому полі, хрущі над вишнями, калина у дворі, п’янкі любисток і м’ята, верба край дороги, жовтогарячі соняшники на струнких стеблах…

україна - це неповторна культура: ніжна лірична пісня, героїчна, сповнена патріотизму дума, вишитий рушник на покуті, розмальована святкова писанка, мова солов’їна…

можна довго перераховувати все, чим для мене є моя країна, та чи буде тому край? україна - це все, іцо навколо мене, усе, чим живу й про що мрію, це мої батьки, друзі, учителі. кожен порух моєї душі, кожен мій вчинок, кожен життєвий крок стосуються моєї країни.

однак головне, що україна - це та земля, де я народився, де завжди на мене чекатиме батьківська домівка, зігріта теплим родинним затишком, добротою та материнською ласкою, це - моя батьківщина, найкраща і найрід-ніша, завжди захоплива у своїй непізнаності й навіть непізнанності.

Больше вопросов по Українськой мове