Українська література, вопрос опубликован 03.03.2019 20:23 kirillmajer2007

Автобиографични мотивы поезии леся украинка .

Ответы
Ответ добавил: Гость

характеристика: «найбільшою мрією стало самому що-то посіяти і щоб воно зійшло. хлопчик і робив це, наслідуючи маму».«закутаний в хустку, кінці якого пущено під пахви, з закачаними довгими рукавами і підлогами, в личаках, намотаних до колін, був схожий на дівчину, а ще більше на якесь прояв, ніби він і не чоловічої статі. очі швидкі. руки спритні».«малий? нехай він і без штанів, але більше знає іншого старого, більше, ніж я! ».«але і ніхто не міг зрівнятися з ним, граючи в гилку».«ніколи не мав вільної хвилини: гнали на панщину, і він йшов, як не з косою, то з ціпом,- косив, молотив. восени садив дерева. викопував в лісі дубки, кленочки, яворкі і тикав їх, де було місце: навколо будинку, край вулиці, біля криниці. взимку возився з гноєм, розносив його на город і на полі. коли втомлений, розтирав снігом руки та обличчя - вони горіли як жар. ще й не пахло нирками, готував живці, ховаючи їх у погребі. а з теплом ощипывал дички. хто просив, нікому не відмовляв».«викопані і пересаджені їм деревця не сохли. його приймалися, так як він не щеплял на вербі груші».«і все село сверялось за нього. люди пам'ятали, як він посіяв рано - і вродило, як посіяв пізніше - і теж вродило. а коли викликав хмари і накликав дощ, ніхто не коливався: він не що-небудь - мудрець, ». «не було такої роботи, яку не подужав б або якої цурався б. на його дворі не залежувався не те що гній, а і синячка. зі свого поля він позбирав і повиносив камінчики.. наковував жерна, виправляв шкіри, шив кожухи. корова не могла отелитися, звали і корові. лікував коней, які хромали. готував зілля від різних хвороб. а дітям робив свистки і сопілки. одного тільки цурався - не вступав до корчми, відмовляючись від могорыча: “мені так весело”».

Ответ добавил: Гость

на мою думку це чудово мати хлопчика фігурку. він є кращим другом, який завжди поряд та в біді. з ним можна розмовляти, довіряти свої секрети. він завжди, коли це буде необхідним. кожний школяр міг би мати такого хлопчика фігурку на як кращого друга, і просто насолоджуватися чудовими моментами, провединими разом.

Ответ добавил: Гость

п - это пряма мова

а- слова автора або просто слово

Ответ добавил: Гость
Літо — безтурботна пора. спиш до обіду, граєш в комп’ютер до того часу, поки не набридне, а потім йдеш гуляти на вулицю. звичайно, були й більш веселі дні, це коли ми ходили в походи, з батьками їздили на море…цього літа я часто ходила в похід зі своїми друзями та братом. добиралися до місць пішки, з дуже важкими рюкзаками. перший похід був виснажливим, бо йти довелося довго. коли ми дійшли до потрібного нам місця, знесилені, впали на м’яку траву. після відпочинку брат з другом пішли за дровами. знайшовши дрова, ми розпалили багаття, засмажили сардельки й запекли картоплю. на природі ми грали в карти, у футбол і бадмінтон. в цей день сонце так сильно припікало, що ми не стрималися та стрибнули в озеро.в кінці липня ми з батьками полетіли на море до туреччини. нам дуже сподобався наш готель:
Больше вопросов по Українськой літературе